reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy note 20 ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra önemli bir başarıya imza atıyor

Her Galaxy modelinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 20 Ultra da önemli bir başarıya imza attı. DisplayMate, Galaxy Note 20 Ultra’nın ekranına A+ verdi.

Aynı zamanda En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülü’ne de layık görülen OLED ekran, özellikle aynı anda hem ekran parlaklığı hem de ekran güç tasarrufu özelliklerini yükseltebilmiş ve iyileştirebilmiş olmasıyla dikkat çekiyor. Samsung Galaxy Note20 Ultra, Samsung Display tarafından geliştirilip üretilen son sürüm çift taraflı kavisli ekranla birlikte esnek OLED ekranlara sahip. Galaxy Note20 Ultra ekranının en yüksek parlaklığı normal modda 680 nit iken yüksek parlaklık modunda 1609 nite çıkabiliyor. Samsung tarafından paylaşılan bilgiye yeni modeldeki ekran Galaxy Note 10 Plus’taki ekrana kıyasla yüzde 21-23 oranında daha yüksek parlaklık sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ekran performansıyla zirveye oturuyor

Galaxy Note20 Ultra ekranının güç verimliliği, Galaxy Note 10 Plus ile karşılaştırıldığında yüzde 16 daha yüksek. Galaxy Note20 Ultra’nın yüksek parlaklık modu, en yüksek parlaklık seviyesindeyken, doğrudan güneş ışığı altında olmayan tam düzey dış ortam ışığına eş değer olan, 20.000 lux değerinde yeni bir düşük ortam ışık seviyesi sunuyor. Bu özelliği sayesinde, açık havada ekranın okunurluğu telefon “Orta veya Yüksek Ortam Işığı” ayarındayken daha da iyileşmiş oluyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12