POPÜLER

Samsung Galaxy Note20 serisine özel satış fırsatları devam ediyor

Samsung Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra ve aynı zamanda Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+, Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch3 için özel satış fırsatları devam ediyor.

Bugüne kadarki en güçlü Galaxy Note serisinin üyeleri Samsung Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra cihazlarının yanı sıra bilgisayarın gücünü, tabletin esnekliğini ve akıllı telefonun bağlantısını bir araya getiren çok yönlü Samsung Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ tabletler Samsung Online Mağazası üzerinden satışa sunuldu. Samsung aynı zamanda gelişmiş sağlık özellikleriyle premium bir akıllı saat olan Samsung Galaxy Watch3 ve mükemmel ses kalitesiyle canlı, şık ve ergonomik Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık modellerini de ön siparişe açtı.

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Bugüne kadarki en güçlü Galaxy Note serisi: Samsung Galaxy Note20 Ultra ve Galaxy Note20

Samsung Galaxy Note20 serisinin iki versiyonu bulunuyor: En yüksek güç ve üretkenlik isteyen Note hayranları için tasarlanmış Galaxy Note20 Ultra ile çalışma ve oyun performanslarını üst düzeye çıkarmak isteyen Note kullanıcıları için Galaxy Note20. Samsung’un en yeni Galaxy Note serisi, çalışma şeklinizi dönüştürerek her yerde her zaman daha fazlasını yapmanızı sağlıyor. Serideki yeni S Pen ve Samsung Notes özellikleri daha da güçlü bir deneyim sunuyor. Ayrıca, uzun süredir Samsung’un iş ortağı olan Microsoft ile daha da ileriye taşınan iş birliği, Galaxy Note20 serisinin ve Windows PC’nizin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasını da sağlıyor.

İkonik tasarımdan ödün vermeden en son teknolojiyi ve sınıfının en iyisi mobil deneyimleri kucaklayan Samsung Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra, parmak izlerini ve lekeleri azaltan yepyeni puslu dokusu ile değişen trendleri aşan yumuşak nötr tonlardaki yeni Mystic renk seçeneklerine sahip. Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note serisinde bir ilk olan canlı ve parlak Dinamik AMOLED 2X ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip. Tüm gün dayanan akıllı pil ve Süper Hızlı Şarj özellikleri ile sadece 30 dakikada yüzde 50’den fazla şarj elde edilebiliyor. Tam olarak üç farklı renk seçeneğiyle gelen Galaxy Note20 Ultra’da 108MP, Galaxy Note20’de ise 64MP ana kamera bulunuyor.

Galaxy Note serisinde yer alan modellerin KDV dahil satış fiyatı Galaxy Note20 Ultra için 12.999 TL, Galaxy Note20 için 9.299 TL seviyesinde yer alıyor. Samsung Online Mağazası üzerinden Samsung Galaxy Note20 Ultra ön siparişi veren tüketiciler, tercihlerine göre kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık hediyesinin sahibi oluyor ya da bunun yerine dilerlerse kendilerine 1.000 TL hediye çeki veriliyor.

Özel satış fırsatlarının yanında eski telefonunuzu değiştirmek için de iyi bir fırsat sunuluyor. Eski telefonunuzu getirerek Samsung Galaxy Note 20 ile Galaxy dünyasına adım atabilirsiniz. Değişim kampanyası dahilinde 7.600 TL’ye varan indirimlere 3 Eylül 23:59’a kadar Samsung Online Mağazası ve Samsung mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Galaxy Note20 serisi hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için:
shop.samsung.com/tr/galaxy-note20-ozellikleri


Samsung Galaxy Tab S7

Üretkenlik ve yaratıcılık için çok yönlü tabletler: Samsung Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+

Samsung Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+, bir bilgisayarın gücünü, bir tabletin esnekliğini ve bir akıllı telefonun bağlantısını bir araya getiren çok yönlü tabletler. Daha az zamanda daha fazlasını yapmanızı sağlayan güçlü bir işlemci, geliştirilmiş klavye deneyimi (klavye, klavyeli kılıf olarak ayrı satılıyor) ve Galaxy Note20 serisiyle benzer özelliklere sahip geliştirilmiş bir S Pen sayesinde, Galaxy Tab S7 ve Galaxy TabS7+ modellerinde üretkenliği PC düzeyinde deneyimleyebilirsiniz. Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+, daha fazla eğlence için 120 Hz yenileme hızına sahip sürükleyici bir ekrana da sahip. Böylece yüksek çözünürlüklü içerikten tam olarak yararlanabilir veya geliştirilmiş çoklu görev yetenekleriyle her ikisini de aynı anda yapabilirsiniz. Galaxy Tab S7+, çalışmak, oyun oynamak ve üretmek için daha fazla alan isteyen kullanıcılar için ekstra geniş 12,4 inç Super AMOLED 120 Hz ekran ile geliyor. Galaxy Tab S7 için 5.499 TL (Samsung Online Mağaza üzerinden alınması durumunda klavyeli kılıf hediye), Galaxy Tab S7+ içinse 6.999 TL (Samsung Online Mağaza üzerinden alınması durumunda klavyeli kılıf hediye) fiyat belirlenmiş durumda.

Galaxy Tab S7 ve S7+ hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için:
shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s7


Samsung Galaxy Buds Live

Her anı yakalayın: Samsung Galaxy Buds Live

Geleneksel tasarıma meydan okuyan Samsung Galaxy Buds Live, benzersiz estetiği ile daha önce gördüğünüz veya taktığınız tüm aksesuarlardan çok farklı. Samsung, yeni modelinde kulak içi kulaklık tasarımını baştan geliştirdi ve dahili bileşenleri dikey yerine yatay olarak yerleştiriyor. Bu şekilde, kulak içi kulaklıklar kulaklarınızdan çıkmıyor ve daha doğal bir görünüm sağlıyor. AKG’nin ses uzmanlığını Samsung’un donanım inovasyonu alanındaki mirasıyla birleştiren Galaxy Buds Live, gerçek anlamda sürükleyici bir ses deneyimi de sunuyor. Kulaklıkta önemli duyuruları ve konuşmaları duymaya devam ederken araba ve çamaşır makinesi gürültüsünden kaçınmanızı sağlayan Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliği de bulunuyor. Tam olarak şarj edildiğinde, kulak içi kulaklıklar 6 saate kadar çalma destekliyor. Samsung Galaxy Buds Live Mystic Bronze, Mystic White ve Mystic Black olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. Ürünün tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı ise 1.299 TL seviyesinde yer alıyor.

Galaxy Buds Live hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için:
shop.samsung.com/tr/galaxy-buds-live-kablosuz-kulaklik-mystic-siyah


Samsung Galaxy Watch3

Gelişmiş sağlık teknolojisiyle hayatınızın kontrolü sizde olsun: Samsung Galaxy Watch3

Samsung Galaxy Watch3, hem tüm gün kullanabileceğiniz kadar rahat, hem de lüks bir saatteki tüm işçilik özelliklerini içinde barındırıyor. Zamansız bir tasarıma sahip bu saat, paslanmaz çelik ve yüksek kalite deri gibi birinci sınıf malzemelerle üretiliyor. Galaxy Watch3 sağlık ve sağlıklı yaşam takibinde de yeni deneyimler sunuyor. Ayrıca düşme halinde daha çabuk yardım almak için Galaxy Watch3’de düşmeleri algılayan, yani olası bir düşme durumunu tespit eden ve seçtiğiniz kişilere SOS bildirimi gönderebilen yeni bir özellik bulunuyor. Samsung Galaxy Watch3, 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneğine sahip. 41 mm olan Galaxy Watch3 modeli Mystic Bronze ve Mystic Silver renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. 45 mm olan Galaxy Watch3 modelinde ise Mystic Silver ve Mystic Black olmak üzere iki ayrı renk seçeneği yer alıyor. Ürünlerin tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatları Galaxy Watch3 41 mm için 2.099 TL, Galaxy Watch3 45 mm için ise 2.299 TL.

Galaxy Watch3 hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için:
shop.samsung.com/tr/galaxy-watch3

İLGİLİ HABERLER