reklamı kapat

POPÜLER

Benelli elektrikli bisiklet modelleri

Türkiye’de satılan RKS Motor elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

 - Güncelleme: 29 Ağustos 2020 12:23

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son konuğu bu sefer RKS Motor oldu. Firmanın bu konuda birçok farklı seçeneği var.

Xiaomi, Carraro, Salcano, Yuki, Trek ve Kron elektrikli bisiklet modelleri sonrasında bu sefer RKS Motor imzalı elektrikli bisikletlere bakmak istedik. RKS Motor firmasının Türkiye’de tam 19 farklı elektrikli bisiklet modeli bulunuyor. Bu konuda pazarın en geniş ürün gamına sahip firmalardan olan RKS Motorelektrikli modelleri “şehir, dağ ve katlanabilir” olmak üzere üç farklı kategoride karşımıza çıkarıyor. Resmi satış kanalına göre firmanın Türkiye’de sattığı en ucuz elektrikli model 3.624 TL seviyesinde. Bu fiyat katlanabilir elektrikli TNT 25 ile 7.167 TL‘ye kadar çıkıyor. 3 bin TL ve 7 bin TL arasında gerçekten çok dikkat çeken modellere sahip olan firma, dağ bisikleti tarafında 6.987 TL‘lik MT8 modeliyle üst seviyeye oynuyor. Şehir bisikleti tarafında ise sadece XT1 modelinin 4.344 TL‘lik fiyatı veriliyor. RKS Motor firmasının elektrikli bisiklet modelleri birçok farklı marka pil ve elektrik motorları kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet modelleri sayısını artıyor

Diğer konularda da söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise normal bisikletler için hazırlanan elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği ilginç elektrikli model

İLGİLİ HABERLER