reklamı kapat

POPÜLER

Kron elektrikli bisiklet modelleri

Türkiye’de satılan Kron elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Elektrikli bisiklet modelleri popülerliğini artırıyor. Türkiye’de bu alanda en geniş ürün gamına sahip firmalardan birisi de Kron.

Elektrikli bisiklet pazarı daha önce de söylediğimiz üzere sürekli olarak büyüyor. Artık Türkiye’de de birçok farklı markanın modeli satın alınabiliyor. Detaylarına aşağıdaki haberde yer verdiğimiz Carraro modelleri sonrasında bu sefer önemli isimlerden Kron imzalı modellere bakmak istedik. Kron’un aynı Carraro gibi Türkiye’de tam 15 farklı elektrikli bisikleti satılıyor. Şirketin rakibi gibi her ihtiyaca yönelik bir modeli bulunuyor ve fiyatlar şehir bisikleti ETX1000 ile beraber 8.115 TL‘den başlıyor. Firmanın Türkiye’de satılan en pahalı modeli ise tam 19.755 TL‘lik 29 inç EXC2000 modeli oluyor. Bu yukarıda gördüğünüz bisiklet üst seviye sağlamlık ve performans getiriyor. Hazırladığı elektrikli bisiklet modellerinde genel olarak Shimano ve Bafang imzalı elektrik motoru kullanan Kron, elektrikli tarafta katlanabilir seçeneklere de sahip. Örneğin firmanın EDF100 isimli katlanabilir elektrikli bisikleti 7.050 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Kron’un aynı zamanda oldukça ilginç tasarımını burada görebileceğiniz EFT100 modeli de Türkiye’de satılan elektrikli bisikletleri arasında.  Bu modelin fiyatı ise 8.470 TL seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet pazarı büyüme ivmesini sürdürecek

Daha önce de söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Ancak Carraro gibi Kron imzalı elektrikli bisikletlere sahip olmak da fiyat açısından kolay değil. Ancak bu noktada bütçe sıkıntısı yaşayan kişiler çözümsüz değil. Pazarda normal bisikletler için elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği ilginç elektrikli bisiklet