reklamı kapat

POPÜLER

Türkiye'de satılan Salcano elektrikli bisiklet modelleri

Türkiye’de satılan Salcano elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son konuğu da Salcano  firması oldu. İşte firmanın sunduğu seçenekler;

Elektrikli bisiklet pazarı daha önce de söylediğimiz üzere sürekli olarak ciddi oranda büyüyor. Artık Türkiye’de de birçok farklı markanın modeli satın alınabiliyor, yeni modellere yüksek talep bulunuyor. Detaylarına aşağıdaki haberlerde yer verdiğimiz Carraro, Yuki, Trek ve Kron modelleri sonrasında bu sefer Salcano imzalı bisikletlere bakmak istedik. Kron ve Carraro firmaları gibi Salcano da Türkiye’de oldukça yüksek sayıda elektrikli modelin satışını yapıyor. Burada spesifik olarak 18 farklı bisiklet satın alınabiliyor. Salcano imzalı modeller arasındaki en düşük fiyat normal şehir kullanımına özel 5.800 TL ile ANTALYA 700 modeline ait. Firmanın Türkiye’de sattığı en pahalı modeli ise tam 33.500 TL‘lik fiyatıyla CAPPADOCIA NIRVANA oluyor. Bu model bir dağ bisikleti ve doğal olarak en üst seviye malzemeleri kullanıyor. Bu bisiklete gücünü Shimano Steps E8000 elektrik motoru veriyor. Salcano‘nun 8.750 TL fiyatı bulunan arkasında sepeti olan üç tekerlekli ÜRGÜP S modeli de dikkat çekenler arasında. Firma aynı zamanda 9.900 TL‘ye MARINA adına sahip katlanabilir bir bisikletin de satışını yapıyor. Ufak lastikli model oldukça taşınabilir bir seçenek konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet modelleri gelecekte çok daha popüler hale gelecek

Hep söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Bu arada şunu mutlaka belirtmek gerekiyor. Elektrikli bisikletlerle de çok ciddi spor yapılabiliyor. Burada bu modelleri motosikletler ile karşılaştırmamak gerekiyor. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise normal bisikletler için hazırlanan elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor. Mutlaka bu tarz ürünlere de bir şans verilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir koltuklu ilginç elektrikli motosiklet