reklamı kapat

POPÜLER

Carraro elektrikli bisiklet

Türkiye’de satılan Carraro elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Yurt dışında olduğu kadar Türkiye’de de elektrikli bisiklet modelleri çok popüler oldu. Burada en geniş ürün gamına sahip firmalardan birisi de Carraro.

Elektrikli bisiklet pazarı biliyorsunuz sürekli olarak büyüyor. Ancak son dönemde haberini yaptığımız yeni modellerin birçoğu Türkiye’de satılmıyor. Peki satılanlar? İşte bu konuda en zengin ürün çeşitliliğine sahip firmalardan birisi Carraro olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın Türkiye’de tam 15 farklı elektrikli bisikleti satılıyor. Baktığımız zaman şirket burada kişilere hemen her ihtiyaca yönelik bir bisiklet sunuyor. Dünyaca ünlü Shimano imzalı E5000, E6000, E6100, E7000 ve E8000 serisi elektrik motorları üzerine kurulan Carraro imzalı bisikletler, fiyat açısından 6.579 TL‘den başlıyor, en üst seviyede 21.499 TL‘ye kadar çıkıyor. Firmanın Türkiye’de sattığı en pahalı modeli burada görebileceğiniz KIFUKA FS PLUS oluyor. Bir dağ bisikleti olan bu bisiklet, en iyisini isteyenler için üst düzey bir seçenek konumunda yer alıyor. Carraro’nun Türkiye’de ufak lastikli elektrikli bisiklet modelleri de satılıyor. Örneğin bunlardan birisi olan eGO 7 modeli 6.999 TL‘ye satılıyor. Ayrıca firmanın 7.299 TL‘ye satılan üç tekerlekli ePACK modeli de bulunuyor. Bu bisikletin arkasındaki yerleşik sepet ile yük de taşınabiliyor. Ayrıca üç tekerlekli yapı sayesinde ePACK, normal bisiklet kullanmayı bilmeyenler de hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet pazarı büyümesini sürdürüyor

Çünkü bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Ancak elbette bir elektrikli bisiklete sahip olmanın fiyat açısında Türkiye şartlarında kolay olmadığı ortada. Bu noktada ise kişilerin karşısına bisikletler için elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği ilginç elektrikli bisiklet