reklamı kapat

POPÜLER

Ümit elektrikli bisiklet modelleri

Ümit 2878 Altec Travel 28

Ümit elektrikli bisiklet modelleri

Ümit 2877 Altec Regnum 28

Türkiye’de satılan Ümit elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son konuğu bu sefer Ümit markası oldu. Markanın Türkiye’de sadece iki modeli var.

Xiaomi, Carraro, Salcano, Yuki, Trek,RKS Motor ve Kron elektrikli bisiklet modelleri sonrasında bu sefer Ümit imzalı elektrikli bisikletlere bakmak istedik. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi Ümit markasının Türkiye’de satılan sadece iki adet elektrikli modeli bulunuyor. Firmanın ilginç olarak bu iki modeli de resmi sitesinde yer almıyor. Ümit alanda sadece sahibi olduğu Altec markası üzerinden Regnum ve Travel modelleriyle yer alıyor. Onlar da sadece üçüncü parti satıcılarda yer alıyor. Normal bisiklet konusunda ise adeta yüzlerce farklı seçenek sunan firma, elektrikli tarafta daha çok aktif olması gereken isimler arasında başı çekiyor. Firmanın büyük bir çok satış kanalında bulunabilen Altec Regnum 28 modeli 6.600 TL ila 7.400 TL arasında değişen bir fiyat etiketine sahip. Regnum gibi gündelik kullanıma özel hazırlanan Altec Travel 28 modeli ise 7.349 TL civarında fiyatlara bulunabiliyor. İki bisikletin de önünde süspansiyon sistemleri yer alıyor ve pil paketi arkada bulunuyor. Modellerde Bafang imzalı elektrik motoru yer alıyor.

Ümit elektrikli bisiklet modelleri

Ümit 2877 Altec Regnum 28

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet modelleri için alternatif de yok değil

Diğer konularda da söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise normal bisikletler için hazırlanan elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği ilginç elektrikli model