reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet

Türkiye’de satılan Volta elektrikli bisiklet ile motosiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son konuğu bu sefer Volta markası oldu. Markanın Türkiye’de birçok seçeneği var.

Advertisement

Xiaomi, Carraro, Salcano, Yuki, Trek, RKS Motor, Ümit, Benelli ve Kron elektrikli bisiklet modelleri sonrasında bu sefer Volta imzalı elektrikli bisikletlere bakmak istedik. Modelleri Gümüşova Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikada üreten Volta markasının Türkiye’de satılan üç farklı elektrikli bisikleti bulunuyor. Firma aynı zamanda üç farklı elektrikli motosikletin satışını da yapıyor. Elektrikli bisiklet tarafında 3.450 TL‘ye katlanabilir model VB1, 5.130 TL‘ye yine katlanabilir VB2 ve düz yapıda 3.230 TL‘lik VB3 modelleri bizleri karşılıyor. Firmanın bisiklet ile beraber detaylarına burada ulaşabileceğiniz elektrikli motosiklet modelleri ise şirin tasarımlı 5.695 TL‘lik VS2, 7.270 TL‘lik VS4 ve 7.050 TL‘lik VS8 modelleri oluyor. Firmanın ayrıca 2.645 TL’lik VT1 isimli bir elektrikli scooter modeli de satılıyor.

Elektrikli bisiklet modelleri için alternatif de yok değil

Diğer konularda da söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise normal bisikletler için hazırlanan elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de satılan diğer tüm elektrikli bisikletlere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği son dönemdeki en ilginç elektrikli model