reklamı kapat

POPÜLER

NIU elektrikli motosiklet

M+ Lite ve M+ Sport

NIU elektrikli motosiklet

U Pro

NIU elektrikli motosiklet

N1S NSport

Türkiye’de satılan NIU elektrikli motosiklet modelleri ve fiyatları

Bu sefer Türkiye’de satılan NIU elektrikli motosiklet modelleri ve fiyatlarına baktık. Firmanın modern tasarımlı modelleri dikkat çekiyor.

Resmi Türkiye sitesine ve Türkiye’de sattığı ürünlerine buradan ulaşabileceğiniz NIU, Türkiye’de birden fazla elektrikli motosiklet satıyor. İşte bunların ilk 24.500 TL‘ye satılan N1S NSport oluyor. Bu model 80 KM’ye kadar menzil getiriyor ve 45 km/s hıza çıkabiliyor. Bir diğer model 17.990 TL‘lik M+ Lite oluyor. Bu model ise 75 KM’ye kadar menzil getiriyor ancak maksimum hızı paylaşılmıyor. Firmanın M+ Sport modeli ise 23.890 TL‘lik fiyatıyla 100 km’ye kadar menzil getiriyor. Maalesef bu modelin hızı da paylaşılmıyor. Ancak iki motosikletin de 45 km/s hızı rahatlıkla geçebildiği görülüyor. NIU’nun Türkiye’de sattığı son elektrikli motosikleti ise U Pro oluyor. 16.990 TL‘lik motosiklet, 40 KM’ye kadar menzil getiriyor. Firmanın modellerinde Bosch imzalı elektrik motorları ve Panasonic imzalı piller kullandığını belirtmek gerekiyor. Yani iki çok önemli parça da alanın devlerinden geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NIU imzalı bir elektrikli motosiklet

NIU imzalı çok dikkat çeken bir elektrikli motosiklet de var

Yukarıda gördüğünüz bu model, uzun süre önce tanıtılan RQi-GT ve firmanın diğer motosikletlerinden çok daha ciddi ve yarış tarafına da ufak da olsa giriş yapıyor. Modern bir tasarıma sahip olan motosiklet, açıklandığı kadarıyla maksimum 161 km/s hıza çıkış yapabiliyor. Maksimum menzili ortalama 48 km/s hızda 129 km olarak açıklanan NIU RQi-GT, ortasına yerleştirilen motoruyla yaklaşık olarak 40 beygir güç sunuyor. İki adet çıkarılabilir pil üstüne kurulan ve toplam 7 kWh kapasite getiren model, bünyesinde renkli bir ekrana sahip. 5G, IoT entegrasyonu, Bluetooth ve GPS gibi desteklere sahip elektrikli motosiklet, hırsızlığa karşı özel bir sistem de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

BMW’de destekli elektrikli wingsuit