reklamı kapat

POPÜLER

NIU elektrikli motosiklet

Türkiye’de yer alan NIU’nun elektrikli motosikleti ile uçaktan atladılar [İzle]

Türkiye’de uzun zamandır aktif olarak yer alan NIU, elektrikli motosiklet pazarında öne çıkabilmek adına dikkat çekici bir reklama imzasını attı.

NIU elektrikli motosiklet pazarında dikkat çekmeyi başaran bir firma oldu. Birçok ülkeye aktif olarak giren ve oldukça modern motosikletlere imza atan şirket, #MakeLifeElectric reklam kampanyası kapsamında da ses getirmeyi başardı. Çünkü bu kampanya kapsamında Hollywood’da dublörlük yapan JT Holmes, NIU’nun elektrikli motosikleti ile uçaktan atladı. Burada JT Holmes ile beraber fotoğrafçı Craig O’Brien de atladı ve burada 240 km/s hıza ulaşılan bir düşüş gerçekleştirildi. İniş ise elbette paraşüt aracılığıyla yapıldı. Süreç için firma yukarıda izleyebileceğiniz videoyu yayımladı.

Türkiye’de satılan NIU elektrikli motosiklet modellerini hatırlarsak

Resmi Türkiye sitesine buradan ulaşabileceğiniz NIU, Türkiye’de birden fazla elektrikli motosiklet satıyor. İşte bunların ilk 24.500 TL‘ye satılan N1S NSport oluyor. Bu model 80 KM’ye kadar menzil getiriyor ve 45 km/s hıza çıkabiliyor. Bir diğer model 17.990 TL‘lik M+ Lite oluyor. Bu model ise 75 KM’ye kadar menzil getiriyor ancak maksimum hızı paylaşılmıyor. Firmanın M+ Sport modeli ise 23.890 TL‘lik fiyatıyla 100 km’ye kadar menzil getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Maalesef bu modelin hızı da paylaşılmıyor. Ancak iki motosikletin de 45 km/s hızı rahatlıkla geçebildiği görülüyor. NIU’nun Türkiye’de sattığı son elektrikli motosikleti ise U Pro oluyor. 16.990 TL‘lik motosiklet, 40 KM’ye kadar menzil getiriyor. Firmanın modellerinde Bosch imzalı elektrik motorları ve Panasonic imzalı piller kullandığını belirtmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

BMW’de destekli elektrikli wingsuit