reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Pro

Redmi K40 ve K40 Pro için fiyat ve işlemciler netlik kazanıyor

Yakında resmi olarak karşımıza çıkacak Redmi K40 için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bu sefer fiyat ve işlemciler masada.

Redmi K40 serisi en son iki farklı kutu ile geliyor haberiyle ses getirdi. Firma tarafından paylaşılan yukarıdaki resmi kutu görselleri, telefonun istenirse şarj cihazı, istenirse de şarj cihazı olmadan alınabileceğini gösteriyordu. Şimdi ise daha farklı bilgiler var. Buna göre K40’da Snapdragon 870 işlemci kullanılacak ve fiyatı depolama ile RAM’e bağlı olarak 355 ila 463 dolar arasında değişecek. K40 Pro’da ise daha önce söylendiği gibi Snapdragon 888 işlemci bulunacak. Artık K40 Pro için MediaTek Dimensity 1200 beklentisi rafa kalkmış durumda. Bu modelin fiyatı ise depolama ile RAM’e bağlı olarak 463 ila 617 dolar arasında değilecek gibi görünüyor. Elbette ortak olarak 5G desteğine sahip olacak ailede, bir K40 Pro Plus beklentisi de bulunuyor. Ancak bunun halen netleşmediğini belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 serisi için diğer detaylar şöyle

Telefonların selfie kamerası ekrandaki delikte olacak. Bu birçok kişinin sevmediği, birçok kişinin de dikkatini dağıtan ekran deliği, yeni seride 2,8 mm boyutunda olacak. Bunun sektöründeki en düşük rakam olduğu aktarılıyor ve bu da elbette güzel görünüyor. Delik ne kadar ufak olursa ekrandan o kadar az çalıyor ve daha az dikkat dağıtıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın