reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Pro

Redmi K40 serisi üç farklı modelden oluşuyor; işte detaylar

Yakında resmi olarak karşımıza çıkacak Redmi K40 serisi için versiyon seçenekleri belli olmuş gibi görünüyor. İşte bilinmesi gereken detaylar;

Redmi K40 serisi en son iki farklı kutu ile geliyor haberiyle ses getirdi. Firma tarafından paylaşılan yukarıdaki resmi kutu görselleri, telefonun istenirse şarj cihazı, istenirse de şarj cihazı olmadan alınabileceğini gösteriyordu. Şimdi ise ailede K40, K40s ve K40 Pro modellerini olacağı sağlam bir kaynak tarafından sızdırıldı. Daha önce elde edilen bilgilere göre K40’da Snapdragon 870 işlemci kullanılacak ve fiyatı depolama ile RAM’e bağlı olarak 355 ila 463 dolar arasında değişecek. K40 Pro’da ise daha önce söylendiği gibi Snapdragon 888 işlemci bulunacak. Bu modelin fiyatı ise depolama ile RAM’e bağlı olarak 463 ila 617 dolar arasında değişecek gibi görünüyor. Serisinin ortasındaki K40s hakkında ise henüz herhangi bir bilgi gelmiyor. Üçlünün adını veren kaynak, modellerden K40 Pro arkasında 108 megapiksel ana kamera yer alacak açıklamasını yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 serisi için diğer detaylar şöyle

Yine daha önce çıkan bilgilere göre telefonların selfie kamerası ekrandaki delikte olacak. Bu birçok kişinin sevmediği, birçok kişinin de dikkatini dağıtan ekran deliği, yeni seride 2,8 mm boyutunda olacak. Bunun sektöründeki en düşük rakam olduğu aktarılıyor ve bu da elbette güzel görünüyor. Delik ne kadar ufak olursa ekrandan o kadar az çalıyor ve daha az dikkat dağıtıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın