reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Redmi K40 Pro

Redmi K40 serisi için beklenen tarih sonunda açıklandı

Sık sık gündeme gelen Redmi K40 serisi için resmi tarih sonunda verildi. Modeller ile tanışmamıza gerçekten çok az kaldı.

Redmi K40 serisi eğer bir sürpriz olmaz ise tam olarak K40, K40s ve K40 Pro modellerinden oluşuyor. İşte bu modeller ile yayımlanan resmi postere göre 25 Şubat tarihinde tanıtılıyor. Ay bitmeden karşımıza çıkması güzel olacak telefonlar, en son dünyanın en ufak ekran deliğiyle geliyor haberiyle ses getirmişti. Bu delikte selfie kamerasını taşıyacak telefonlar, en ufak delikle tam ekran deneyimini baltalamayacaklar gibi görünüyor. Elbette delik olmasa daha iyi olur ancak ekran altı kamera teknolojisi henüz istenilen seviyede yer almıyor. Seri hakkında daha önce modellerin en üstündeki Redmi K40 Pro için ana kamerasında 1/1,5 inç boyutunda sensör kullanıyor detayı ses getirmişti. Bu telefon tarafı için büyük sensör, modelin kamerada, özellikle de düşük ışıkta iyi sonuçlar vereceğine işaret ediyordu. Daha önce de söylediğimiz gibi sensör ne kadar büyük olursa o kadar çok ışık alıyor, bu da düşük ışıktaki istenmeyen kumlamayı azaltarak detayları ve alan derinliğini artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 serisi için başka neler biliyoruz?

Yapılan sızıntılara göre K40’da Snapdragon 870 işlemci kullanılacak ve fiyatı depolama ile RAM’e bağlı olarak 355 ila 463 dolar arasında değişecek. K40 Pro’da ise daha önce söylendiği gibi Snapdragon 888 işlemci bulunacak. Bu modelin fiyatı ise depolama ile RAM’e bağlı olarak 463 ila 617 dolar arasında değişecek.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın