reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Pro

Resmen açıklandı; Redmi K40 serisi en küçük delikle geliyor

Yakında resmi olarak karşımıza çıkacak Redmi K40 serisinden bu sefer ekran deliği konusunda netlik kazanan bir detay gündemde.

Redmi K40 serisi tam olarak K40, K40s ve K40 Pro modellerinden oluşuyor. İşte bu üç modelde de Lu Weibing’e göre merkezde yer alan dünyanın en ufak ekran deliğiyle geliyor. Bu delikte elbette selfie kamerasını taşıyacak telefonlar, bu konuda tam ekran deneyimini baltalamayacaklar gibi görünüyor. Elbette bu da sevindirici duruyor. Seri hakkında en son modellerin en üstündeki Redmi K40 Pro için ana kamerasında 1/1,5 inç boyutunda sensör kullanıyor detayı ses getirmişti. Bu telefon tarafı için büyük sensör, modelin kamerada, özellikle de düşük ışıkta iyi sonuçlar vereceğine işaret ediyordu. Daha önce de söylediğimiz gibi sensör ne kadar büyük olursa o kadar çok ışık alıyor, bu da düşük ışıktaki istenmeyen kumlamayı azaltarak detayları ve alan derinliğini artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 serisi için diğer detaylar şöyle

Söylendiği kadarıyla K40’da Snapdragon 870 işlemci kullanılacak ve fiyatı depolama ile RAM’e bağlı olarak 355 ila 463 dolar arasında değişecek. K40 Pro’da ise daha önce söylendiği gibi Snapdragon 888 işlemci bulunacak. Bu modelin fiyatı ise depolama ile RAM’e bağlı olarak 463 ila 617 dolar arasında değişecek.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın