reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Pro

Redmi K40 Pro modeli kamera konusunda iddialı geliyor

Yakında resmi olarak karşımıza çıkacak Redmi K40 serisinin en üstündeki model Redmi K40 Pro için yeni bir kamera detayı var.

Redmi K40 serisi, tam olarak K40, K40s ve K40 Pro modellerinden oluşuyor. İşte bu modellerin en üstündeki Redmi K40 Pro, Çin merkezli sağlam bir kaynağa göre ana kamerasında 1/1,5 inç boyutunda sensör kullanıyor. Bu telefon tarafı için büyük sensör, modelin kamerada, özellikle de düşük ışıkta iyi sonuçlar vereceğine işaret ediyor. Sensör ne kadar büyük olursa o kadar çok ışık alıyor, bu da düşük ışıktaki istenmeyen kumlamayı azaltarak detayları ve alan derinliğini artıyor. Daha önce elde edilen bilgilere tekrar bakarsak K40’da Snapdragon 870 işlemci kullanılacak ve fiyatı depolama ile RAM’e bağlı olarak 355 ila 463 dolar arasında değişecek. K40 Pro’da ise daha önce söylendiği gibi Snapdragon 888 işlemci bulunacak. Bu modelin fiyatı ise depolama ile RAM’e bağlı olarak 463 ila 617 dolar arasında değişecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 Pro dahil seri için diğer detaylar şöyle

Yine daha önce çıkan bilgilere göre telefonların selfie kamerası ekrandaki delikte olacak. Bu birçok kişinin sevmediği, birçok kişinin de dikkatini dağıtan ekran deliği, yeni seride 2,8 mm boyutunda olacak. Bunun sektöründeki en düşük rakam olduğu aktarılıyor ve bu da elbette güzel görünüyor. Delik ne kadar ufak olursa ekrandan o kadar az çalıyor ve daha az dikkat dağıtıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın