reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Pro

Redmi K40 için iki farklı kutu hazırlandı; ama neden?

Yakında resmi olarak karşımıza çıkacak Redmi K40 için önemli bir detay daha ortaya çıktı. Model için iki farklı kutu hazırlandı.

Advertisement

Birden fazla modelden oluşan Redmi K40 serisi uzun süredir gündemde. İşte bu serinin ana modeli K40, yukarıda da gördüğünüz üzere iki farklı kutu ile geliyor. Firma tarafından paylaşılan bu resmi kutu görselleri, telefonun istenirse şarj cihazı, istenirse de şarj cihazı olmadan alınabileceğini gösteriyor. Biliyorsunuz Xiaomi Mi 11’de de şarj cihazı yer almıyor. Ancak firma şarj cihazını telefonun yanında ayrı olacak ücretsiz veriyor. Redmi tarafında ise bu durum çift kutulu bir çözüme döndürülmüş gibi görünüyor. Şarj cihazına sahip K40’ın şimdilik daha pahalı olması beklenmiyor. Ancak yine de firma şarj cihazı için fark alabilir. Redmi K4o ailesi hatırlarsınız bundan önce de bir ekran deliği detayı ses getirmişti.

Telefonların selfie kamerası ekrandaki delikte olacak. Bu birçok kişinin sevmediği, birçok kişinin de dikkatini dağıtan ekran deliği, yeni seride 2,8 mm boyutunda olacak. Bunun sektöründeki en düşük rakam olduğu aktarılıyor ve bu da elbette güzel görünüyor. Delik ne kadar ufak olursa ekrandan o kadar az çalıyor ve daha az dikkat dağıtıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 serisi için diğer detaylar şöyle

K40 ailesinde daha önce ortaya çıkanlara göre iki adet Snapdragon 888 işlemcili model yer alıyor. Burada “K40 Pro” ve onun üstüne kurulacak “K40 Pro Plus” ya da “K40 Pro Zoom” isimli modellerin Snapdragon 888 ile karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Firmadan ayrıca bir de normal Redmi K40 gelecek ve o da yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 7-Serisi bir işlemciden alacak. Ya da modelde bir Snapdragon 870 işlemci yer alacak.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın