reklamı kapat

POPÜLER

Super Soco CPx elektrikli motosiklet
Super Soco elektrikli motosiklet

Soco TC

Super Soco elektrikli motosiklet

Soco TC Max

Super Soco elektrikli motosiklet

Soco CUx

Türkiye’de satışa çıkan yeni Super Soco elektrikli motosiklet modeli

Elektrikli motosiklet dünyasının dikkat çeken firmalarından Super Soco imzalı bir elektrikli motosikletin daha Türkiye satışı başladı.

Elektrikli motosiklet pazarının “yurt dışında ” bütçe dostu modellerine imza atan firmalarından olan Super Soco, artık CPx isimli modeliyle de Türkiye’de. 35.600 TL‘lik fiyatı ve üç farklı renk seçeneği olan motosiklet, oldukça modern görünüyor. 4.000 Watt maksimum güç ve 46.5 Nm tork sunan elektrik motoruyla 90 km/s hıza çıkabildiği aktarılan CPx, 60V 45 Ah lityum pil paketiyle 72 km menzil getiriyor. Sunduğu menzil değeri şehir içi kullanımı için fazlasıyla yeterli olan CPx, yaklaşık 6 saat içerisinde tamamen doldurulabiliyor. Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı şık motosiklet, yüksüz 107 kg ağırlığa sahip. Modelin tek tuşla geri vitese geçebildiği aktarılıyor ve Super Soco CPx iki kişiyi rahatlıkla taşıyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de sayılan Super Soco imzalı diğer elektrikli motosiklet modelleri şunlar

Bu motosikletler CUx, TC ve TC MAX modelleri. Bu modellerden CUx bir elektrikli scooter. Modern ve şirin bir görüntüsü bulunan motosiklet, 18.760 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip. Bu modelin 75 km kadar menzili bulunuyor ve 45 km/s hıza çıkabiliyor. Bir diğer seçenek ise 45 km/s hıza çıkan ve 61 km seviyesine kadar menzil sunan, daha standart motosiklet formundaki 32.890 TL‘lik TC modeli. Firmanın Türkiye’deki en pahalı modeli ise 38.900 TL‘lik TC MAX modeli. TC ile benzer bir tasarımda olan elektrikli motosiklet, açıklandığı kadarıyla 95 km/s hıza çıkabiliyor ve 92 km kadar bir menzille geliyor.

İlginizi Çekebilir

Tam 200 km menzil sunan elektrikli bisiklet