reklamı kapat

POPÜLER

Super Soco elektrikli motosiklet

Türkiye’de yer alan Super Soco’dan yeni elektrikli motosiklet: TC Wanderer [İzle]

Elektrikli motosiklet dünyasının dikkat çeken firmalarından Super Soco imzalı bir motosiklet daha yolda bulunuyor. TC Wanderer geliyor.

Advertisement

Elektrikli motosiklet pazarının “yurt dışında ” bütçe dostu modellerine imza atan firmalarından olan ve Türkiye’de de yer alan Super Soco, yakında TC Wanderer ile pazara bir seçenek daha ekleyecek. Şimdilik sadece yukarıdaki kısa tanıtım videosu yayımlanan motosiklet, görülebildiği kadarıyla retro bir çizgide ve 198 km seviyelerinde bir menzil getiriyor. Henüz net olmasa da 90 km/s hıza çıkabileceği düşünülen TC Wanderer, yüksek ihtimalle pazarın en ucuzlarında olacak. Super Soco’nun en önemli fark yaratan yanı fiyatı oluyor ve bu konuda firma iddialı çözümler sunmaya devam etmek istiyor.

Türkiye’de satılan en son Super Soco imzalı elektrikli motosiklet CPx olmuştu

33.500 TL‘lik fiyatı ve üç farklı renk seçeneği olan motosiklet, oldukça modern görünüyor. 4.000 Watt maksimum güç ve 46.5 Nm tork sunan elektrik motoruyla 90 km/s hıza çıkabildiği aktarılan CPx, 60V 45 Ah lityum pil paketiyle 72 km menzil getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sunduğu menzil değeri şehir içi kullanımı için fazlasıyla yeterli olan CPx, yaklaşık 6 saat içerisinde tamamen doldurulabiliyor. Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı şık motosiklet, yüksüz 107 kg ağırlığa sahip. Modelin tek tuşla geri vitese geçebildiği aktarılıyor ve Super Soco CPx iki kişiyi rahatlıkla taşıyabiliyor.