reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy A52 5G

Karşınızda Samsung Galaxy A52 5G için sunulacak tüm renkler

Yakında resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy A52 5G için Evan Blass’tan yeni görseller geldi. Model dört farklı renkte geliyor.

Samsung Galaxy A52 modeli iki farklı sürüm halinde geliyor. Yapılan sızıntıya göre telefon 4G sürümüyle 128 GB için 369 euro, 256 GB içinse 429 euroya satılacak. Modelin 5G’li sürümü ise 128 GB için 449 euro, 256 gb içinse 509 euro seviyesinde olacak. Türkiye’de de satılması beklenen telefon, tasarımsal olarak geçtiğimiz günlerde Evan Blass tarafından sızdırılmıştı. Şimdi Blass modelin siyah, beyaz, mavi ve pembe olmak üzere dört farklı rengini de karşımıza çıkardı. Ekran delikli bir tasarımı benimseyen telefon, genel olarak köşeli yapıda ve düz çizgiyi benimsiyor. Arka kamera modülü gövdeyle uyumlu olduğundan şık görünen telefon, yakında yalnız kalmayacak ve Galaxy A72 5G isimli bir abiye de kavuşacak. Hatta iki modelin de aynı anda tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy A52 5G

Samsung Galaxy A52 5G modelinden daha iddialı Galaxy A72 için detaylar şöyle olacak

Günümüz için kalın sayılacak çerçevelere sahip olan telefon, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor. Modelin özellikle arkasındaki büyük kamera modülü dikkat çekiyor. Burada dörtlü kamera sistemi bir araya geliyor. Kısa süre bu kameralarının 64 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 5 megapiksel derinlik olduğu ortaya çıkan telefonun, bir LTE’li sürümü geliyor. İşte bu model söylendiği kadarıyla gücünü Snapdragon 720G işlemciden alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu işlemci yerini alacağı modelden düşük kaldığından biraz hayal kırıklığı yaratıyor. 5G’li versiyonun ise gücünü Snapdragon 750G işlemciden alacağı iddia ediliyor. Arkası plastik, yanları ise alüminyum olan telefon, sızıntılara göre 6.7 inç bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 2021’de gelecek Galaxy A72 5G, parmak izi sensörünü ekrana entegre ediyor ve 3.5 mm kulaklık girişini bünyesinde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!