reklamı kapat

POPÜLER

Super Soco elektrikli motosiklet

Soco TC

Super Soco elektrikli motosiklet

Soco TC Max

Super Soco elektrikli motosiklet

Soco CUx

Türkiye’de satılan Super Soco elektrikli motosiklet modelleri ve fiyatları

Elektrikli motosiklet dünyasının dikkat çeken firmalarından Super Soco imzalı üç farklı model Türkiye’de de satılıyor. İşte modellerin fiyatları;

Elektrikli motosiklet pazarının “yurt dışında ” bütçe dostu modellerine imza atan firmalardan olan Super Soco, yukarıda da dediğimiz gibi üç farklı motosikletini Türkiye’deki kullanıcılara da sunuyor. İşte bu motosikletler CUx, TC ve TC MAX modelleri. Bu modellerden CUx bir elektrikli scooter. Modern ve şirin bir görüntüsü bulunan motosiklet, 15.480 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip. Bu modelin 75 km kadar menzili bulunuyor ve 45 km/s hıza çıkabiliyor. Bir diğer seçenek ise 45 km/s hıza çıkan ve 61 km seviyesine kadar menzil sunan, daha standart motosiklet formundaki 19.450 TL‘lik TC modeli. Firmanın Türkiye’deki en pahalı modeli ise 32.180 TL‘lik TC MAX modeli. TC ile benzer bir tasarımda olan elektrikli motosiklet, açıklandığı kadarıyla 95 km/s hıza çıkabiliyor ve 92 km kadar bir menzille geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan en son Super Soco TSx elektrikli motosiklet modeli gelmişti

Super Soco TSx, dünyasının giriş seviyesi temel modelleri arasında yer alıyordu. Modern görünen bir tasarıma sahip olan motosiklet, teknik olarak 1.9 kW gücündeki Bosch imzalı bir elektrik motoru üstüne kuruluyor. Bu motor ile 72 km/s hıza rahatlıkla çıkabilen motosiklet, hızını istenirse elektronik olarak 45 km/s seviyesine limitleyebiliyor. Toplam ağırlığının 70 kg kadar olduğu aktarılan modern model, tek pil paketiyle 40 km yol yapabiliyor. Bu da yine şehir için kullanım için fazlasıyla yeterli görünüyor. Ayrıca modele menzili 80 km‘ye çıkan çift pil de takılabiliyor. Gidonunda hız, menzil ve pil konusunda bilgiler veren temel bir ekran yer alan motosikletin, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 3.600 dolarlık bir fiyat bulunuyor. Bu motosikletin de ilerleyen dönemde Türkiye’ye de geleceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Tam 200 km menzil sunan elektrikli bisiklet