reklamı kapat

POPÜLER

Modmo Saigon elektrikli bisiklet

Tam 200 km menzil sunan elektrikli bisiklet: Modmo Saigon [Video]

Elektrikli bisiklet pazarına menzil konusunda sınırları zorlayan bir model dahil edildi. Modmo Saigon bu konuda gerçekten çok ses getirdi.

Modmo firmasının yeni elektrikli bisiklet modeli Saigon, ilk olarak gerçekten çok modern bir çizgiye sahip. Genel olarak aşırı dikkat çekmemesi için tasarlanan bisiklet, esas farkını tasarımdan çok teknik detayları ile koyuyor. Açıklandığı kadarıyla bu model bünyesinde yer alan çıkarılabilir 18.5 Ah / 666 Wh pil paketi ile tam 200 km menzil sunuyor. Bu gerçekten böyle ince bir gövdeye sahip bir bisiklet için inanılmaz görünüyor. 6061 serisi alüminyum bir gövdeden oluşan şehir içi kullanıma yönelik bisiklet, 36-volt 250-Watt motoruyla 25 km/s hıza kadar çıkılmasına imkan tanıyor. Toplam ağırlığının 13,9 kg olduğu aktarılan Modmo Saigon, kesinlikle son dönemde gördüğümüz en iddialı modeller arasında yer alıyor. Yerleşik bir aydınlatma / sinyal sistemiyle donatılan ve arkasına çocuk taşımak için bir koltuk ya da benzeri aksesuarlar takılabilen elektrikli bisiklet, GPS ile ilginç olarak kendi 4G bağlantı altyapısını da taşıyor. Android işletim sistemi temelli olduğu aktarılan bisiklet, bir hareket sensörü dahi taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor

Akıllı telefonlar ile Bluetooth üstünden haberleşebilen ve gidonunda temel bilgileri gösteren 3 inçlik bir ekran yer alan bisikletin, açıklanan satış fiyatı 2.238 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat elbette düşük değil. Ancak bisiklet sunulan 200 km menzil göz önüne alındığı zaman bazı rakiplerine oranla kesinlikle aşırı pahalı durmuyor. Model hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Modmo Saigon elektrikli bisiklet
Modmo Saigon elektrikli bisiklet