reklamı kapat

POPÜLER

Delfast The Prime 2.0 elektrikli bisiklet modeli yalnız gelmedi

Tam 394 km menzil sunan elektrikli bisiklet: Delfast The Prime 2.0

Bir elektrikli bisiklet tam olarak ne kadar menzil sunabilir? Bu konuda son sınırı gerçek anlamda Delfast The Prime 2.0 gözler önüne seriyor.

Delfast, elektrikli bisiklet pazarının gerçekten en iddialı firmaları arasında yer alıyor. Firmanın yeni tanıttığı bisikleti The Prime 2.0 da şaşırtmadığı üzere sınırları zorlayan modellerden. 3.3 kWh boyutundaki devasa pil paketiyle 14-21 km/s hızda tam 394 km menzil sunan bisiklet, bu konuda tam anlamıyla nefes kesiyor. Hızı 45 km/s seviyesine çıktığı zaman menzili 160-240 km arasında değişen model, gerçekten şarj etmeyi unutturacak bisikletler arasına giriş yapıyor. Arkasında 1.5 kW gücünde bir elektrik motoru yer alan bisiklet, görebileceğiniz üzere gelişmiş süspansiyon sistemlerine sahip ve lastikleriyle araziye de rahatlıkla girebiliyor. Aydınlatma ve ayna sistemleriyle de donatılan The Prime 2.0, birçok farklı özelleştirmeye de sahip. Sınırlar kaldırıldığı zaman tam 60 km/s hıza çıkabildiği aktarılan elektrikli bisiklet, bu hızda güvenli ve kısa mesafe duruş için ön ile arkada disk frenler kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Delfast The Prime 2.0 elektrikli bisiklet modeli yalnız gelmedi

Firma aynı zamanda The Partner 2.0 modelini de lanse etti. Bu 58 kg ağırlığındaki elektrikli bisikletin ise yaklaşık olarak 120 km‘lik bir menzili bulunuyor. 45 km/s hıza çıkabilen bisiklette 2 kW pil paketi yer alıyor. The Prime 2.0 ile aynı güçte motor ve tasarımı taşıyan model, yine oldukça dikkat çekiyor. Her iki bisikletin de temmuz ayında üretime gireceği aktarılıyor. Fiyatlar ise Prime 2.0 için 5.199 dolardan, Partner 2.0 içinse 4.199 dolardan başlıyor. Fiyat etiketleri oldukça yüksek görünüyor.

İlginizi çekebilir

Bu da 200 km menzil sunan başka bir iddialı model