reklamı kapat

POPÜLER

Delfast Offroad elektrikli bisiklet
Delfast Offroad elektrikli bisiklet
Delfast Offroad elektrikli bisiklet
Delfast Offroad elektrikli bisiklet
Delfast Offroad elektrikli bisiklet

Tam 80 km/s hıza çıkabilen araziye özel elektrikli bisiklet

19 Kasım 2019

Elektrikli bisiklet dünyasına bugün çok iddialı bir model daha dahil edildi. İşte karşınızda Delfast imzalı araziye özel en yeni model.

Elektrikli bisiklet pazarının öne çıkan isimlerinden Delfast, yeni modeliyle tam anlamıyla sınırları zorluyor. Büyük ve kalın lastikleriyle daha çok arazide kullanıma yönelik tasarlanan model, saatte tam 80 km hıza ulaşabiliyor. Bu konuda pazarın en hızlı dağ bisikletlerinden olan model, gerçekten elektrikli motosiklet seviyesine çıkış yapıyor. Arkasında 5 kW gücünde bir elektrik motoru yer alan model, açıklandığı kadarıyla tek şarjla 180 km yol yapabiliyor. Bünyesinde 72 V pil paketi ve 4 pistonlu Tektro Dorado disk fren sistemi yer alan bisiklet, tamamen siyah gövdesiyle özel kuvvetler için hazırlanmış izlenimi oluşturuyor. Ön ve arka kısmında gece kullanıma yönelik LED aydınlatmalar yer alan ve yüksek dayanıklılığa sahip süspansiyon sistemleriyle donatılan elektrikli dağ bisikleti, iki tane büyük aynayı da sürücüsüne sunuyor. Pedal desteği yanında motosiklet gibi de kullanılabilen Delfast Offroad isimli elektrikli bisiklet, pil ömrü ve hız için renkli bir LCD ekran ile donatılmış durumda. Bisikletin üzerinde bir start – stop butonu dahi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Delfast Offroad elektrikli bisiklet oldukça pahalı

Evet maalesef bu kadar yüksek özelliğin karşılığı doğru orantılı olarak yüksek fiyat oluyor. Bisikletin tam 6.999 dolar gibi çok yüksek bir yurt dışı satış fiyatı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu ise çok daha sade bir elektrikli model