reklamı kapat

POPÜLER

Canyon Grail:ON elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarına modern üye: Canyon Grail:ON

Elektrikli bisiklet pazarına dikkat çekmeyi başaran yeni bir model daha eklendi. Üst sınıf seçeneklerden olan Canyon Grail:ON tanıtıldı.

Elektrikli bisiklet dünyası inanılmaz bir hızda gelişiyor. Bu dünyanın en yeni üyesi Canyon Grail:ON, ilk bakışta öyle durmuyor olmasına rağmen araziye odaklanan bir seçenek konumunda yer alıyor. Elbette normal kullanıma da uygun ve dağ bisikleti sınıfında bulunmayan model, önde ya da ortada bir süspansiyon sistemi (Sadece koltukta bir yaylı altyapı var) taşımıyor. Bu açıdan konfor seviyesi bozuk yollar için çok da iyi durmayan bisiklet, yine kalın lastikleriyle ciddi darbeleri emebiliyor deniyor. Karbon fiberden üretildiği için 15.8 kg’lık bir gövde ağırlığına sahip olan ve gücünü merkezde yer alan Bosch Performance Line CX Gen4 elektrik motorundan alan Canyon Grail:ON, tam 85 Nm tork sunuyor ve aktarıldığı kadarıyla 32 km/s hıza çıkabiliyor. Yine Bosch imzalı 500 Wh Powertube pil paketiyle gelen ve pili çıkarılabilir tasarlanan elektrikli bisiklet, kullanıma bağlı olarak 128 km kadar iyi bir menzil getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Canyon Grail:ON fiyat konusunda nefes kesiyor

Çok fazla görmediğimiz çift katlı bir gidon tasarımı taşıyan Canyon Grail:ON, 5.799 dolar gibi bir başlangıç fiyatına sahip. Bu fiyat bazı özel opsiyonlar / parçalar ile 6.999 dolar seviyesine kadar çıkıyor. Fiyatıyla kısıtlı bir kitleye hitap eden modelin, yurt dışında satışa çıktığı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da ilginç bir elektrikli motosiklet