reklamı kapat

POPÜLER

Rad Power Bikes Rad Runner Plus elektrikli bisiklet
Rad Power Bikes Rad Runner Plus elektrikli bisiklet
Rad Power Bikes Rad Runner Plus elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarının iddialı yeni üyesi: Rad Runner Plus

Elektrikli bisiklet pazarına bir dikkat çeken model daha eklendi. İşte karşınızda Rad Power Bikes Rad Runner Plus ve hakkında bilinmesi gerekenler.

Elektrikli bisiklet dünyasının popülerliğini artırıyor. Şehir içinde ulaşımı değiştirmeye başlayan bu ürünlerin en yenisi olan Rad Power Bikes Rad Runner Plus, geçtiğimiz yıl çıkan Rad Runner modelinin devamı niteliğinde. Şık bir tasarıma sahip olan ufak lastikli model, yapısı gereği kadınların da tercih etmek isteyecekleri bir bisiklet olarak karşımızda yer alıyor. Spesifik olarak şehir içi kullanıma özel olan ancak lastikleriyle bazı zorlu arazilerin altından da kalkabilecek potansiyeli bulunan Rad Runner Plus, ön süspansiyon sistemi ve kalın yanaklı lastikleriyle konforlu bir yolculuk vadediyor. Arkasında bir kişinin çok rahat şekilde taşınabileceği elektrikli bisiklet, her türlü konuda bilgi veren bir LCD ekrana sahip. Bünyesinde 750W bir motor yer alan ve böylece kişilere sürekli pedal desteği sağlayabilen bisiklet, aynı zamanda motosiklet gibi de kullanılabiliyor. 672 Wh pilden gelen menzili kullanıma bağlı olarak 70 km seviyesine kadar çıkan Rad Runner Plus, önde ve arkada disk frenler kullanıyor. Gece kullanımı için LED aydınlatması da bulunan model, 7 vitesli ve farklı renklerde elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rad Power Bikes Rad Runner Plus elektrikli bisiklet dikkat çekmeyi başardı

Resmi satın alma sayfasına buradan ulaşabileceğiniz bisikletin fiyatı 1.699 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat birçok rakipten aşağıda ve bu açıdan modeli geniş bir kitleye ulaştıracak gibi görünüyor. Bu elektrikli bisikletten firmanın gerçekten çok yüksek miktarlarda satacağı düşünülüyor. Modelin dağıtımına ise temmuz ayında başlanacak.

İlginizi Çekebilir

Bu da 200 km menzili olan başka bir elektrikli model