reklamı kapat

POPÜLER

Rad Power Bikes RadMission elektrikli bisiklet

Rad Power Bikes imzalı en ucuz elektrikli bisiklet: RadMission

Hazırladığı elektrikli bisiklet modelleri çok ses getiren firmalardan Rad Power Bikes, bu sefer şimdiye kadar ürettiği en ucuz model RadMission ile karşımızda.

Elektrikli bisiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor. Firmalar yeni modeller geliştiriyor ve sayının artmasıyla fiyatlar da yavaş yavaş iniyor. İşte bu bağlamda bütçe dostu bir seçenek oluşturan Rad Power Bikes RadMission, “999 dolarlık fiyatıyla” firmanın en ucuzu oluyor. Pazarın da fiyat-performans konusunda en iddialılarından olan bisiklet, arkasında 500W gücünde bir elektrik motoru taşıyor ve bununla 50 Nm tork getiriyor. 32 km/s hıza kadar pedal desteği sağlayan RadMission, 504WH kapasitesindeki merkezde yer alan pil paketiyle kullanıma bağlı olarak 40-72 km arası menzil sunuyor. Disk frenlerin kullanıldığı ancak süspansiyon sisteminin tercih edilmediği görülen bisiklet, bu açıdan çok da konforlu durmuyor. Toplam ağırlığı 21.8 kg olarak açıklanan elektrikli bisiklet, iki farklı gövde tipiyle elde edilebiliyor. Burada kişilere farklı renk seçenekleri de sunuluyor.

Rad Power Bikes RadMission genel olarak iyi bir elektrikli bisiklet

Bu elektrikli bisikletin Avrupa pazarında ise 1.099 euro fiyat etiketiyle satılacağı aktarılıyor. Genel olarak beğeni toplayacak gibi duran Rad Power Bikes RadMission, Türkiye’de satılacak modellerden değil. Ancak firmanın bisikletlerini umarız ileride Türkiye pazarında da görebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Bu da katlanabilir elektrikli bisikletlerden