reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes G63 AMG 6×6

İkinci eli bile 1 milyon doların üzerinde; Mercedes G63 AMG 6×6 Brabus yeni sahibini bekliyor

İç, dış ve motor gibi hayati tüm bölümlerinde değişimler yapılan Mercedes G63 AMG 6×6, Brabus ekibinin şüphesiz ustalık eserleri arasında.

İmzasını attığı her projede zihinlerimizde yer edinmeyi başaran Brabus’un ustalık eseri denildiğinde aklımıza gelen ilk seçenek Mercedes G63 AMG 6×6. Aracın 2013 yılında pazara sürülmesi otomotiv dünyasında taşları yerinden oynatmışken, Brabus tarafından ayarlanan proje bu limitleri de daha üst bir noktaya taşıdı. Alman tuning şirketi tarafından o dönem yapılan değişiklikler aracın tüm hayati parçalarını içeriyordu. Yeni bir egzoz sistemi, tamponlar, LED gündüz farları, ızgara, karbon kaput ve çok daha fazlası bu kapsamda listede kendisine yer buldu. Brabus ayrıca bu kiti ile 5,5 litrelik çift turbolu V8 motorunu 536 beygirden 700 beygire yükseltmişti. Şimdi ise bu canavar yeni sahibini arıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes G63 AMG 6×6 Brabus projesi kokpitiyle de büyülüyor

Halihazırda 12.700 kilometrede olduğunu gördüğümüz modelin etiket fiyatına bakıldığında hala oldukça popüler olduğunu görebiliyoruz. Avrupa’da KDV dahil 1.072 milyon dolara satışa sunulan G63 AMG 6×6 Brabus’un ne kadar kısa sürede yeni sahibin kavuşacağı da ayrı bir merak konusu. Performansının yanında Brabus sayesinde kokpitinde de radikal değişimler barındıran bir araca baktığımızı da belirtmek gerekiyor. Alcantara tavan döşemesi, yeni deri kaplama koltuklar ve orta konsol ile fabrika çıkış dinamikler burada limitlerini artırıyor.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo