reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-AMG G63

Helikopterden atılan Mercedes-AMG G63 ve son durumu [Video]

Otomobil dünyasıyla alakalı yine çok ilginç bir video ile karşınızdayız. Bu yeni videonun merkezinde “dümdüz” olan bir Mercedes-AMG G63 yer alıyor.

YouTube’da son dönemde karşımıza çıkan en inanılmaz videolardan birisine Rus vlogger Igor Moroz imza atmış durumda. Çünkü Moroz, yayımladığı yukarıda izleyebileceğiniz son videosunda 2 yıl önce yaklaşık 270 bin dolara aldığı ve birçok sorun yaşadığı için memnun olmadığı Mercedes-AMG G63 aracını kiraladığı bir helikopterden atıyor ve parçalıyor. Rusya’da çekilen ve bir Rus helikopteri ile karlı zemine oldukça yüksekten atılan araç, videonun sonuna doğru görebileceğiniz üzere neredeyse “dümdüz” hale geliyor. Video içerisinde “Bu benim G63’üm, ne istersem onu yaparım” diyen Igor Moroz, internet dünyasına konuşacak bir malzeme daha vermiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes-AMG G63, helikopterden bu şekilde atılan ilk araç olabilir

Haberi yazdığımız zaman itibariyle 1 milyon izlenmeye doğru giden video, elbette çok dikkat çekiyor. Çünkü her zaman karşımıza böyle lüks bir aracın, havadan atılarak parçalanması çıkmıyor. Herkes neden böyle bir adım atıldığını sorgularken (Satılabilirdi vb.), bu videonun arkasında elbette YouTube’da daha fazla dikkat çekmek, öne çıkmak yer alıyor. Sadece 61 bin abonesi bulunan Igor Moroz’un bu konuda amacına ulaşacağı tahmin ediliyor. Ancak bu videodan aracın gelirini bırakın, helikopterin kirasını dahi çıkarması zor görünüyor.

İlginizi Çekebilir