reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung imzalı iki yeni dikkat çeken ürün!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, iki yeni mobil ürün üzerinde çalışıyor. Firma dikkat çeken çalışmalarına devam ediyor.

Samsung imzalı bu ürünlerin ilki, kablosuz şarj özellikli yeni bir powerbank modeli. Resmi olarak Galaxy S11 / Galaxy S20 modelleriyle ya da öncesinde tanıtılacak denilen model, hızlı şarj desteğine sahip. Burada USB-C – USB-C kablosu üstünden 25W hızlı şarj desteği veriliyor deniyor. 10 bin mAh kapasiteli powerbank modelinin kablosuz şarj gücü ise 15W seviyesinde yer alıyor. EB-U3300 model numarası ile geçen ürün, pazardaki en güçlü model olmasa da Samsung fanlarını sevindirecek gibi görünüyor. Samsung’un bir diğer ürünü ise Galaxy Tab S6 5G modeli. Sayfanını altında görsel ile resmi olarak geleceği müjdelenen güçlü Android tablet, sadece 5G desteğiyle fark yaratıyor ve bu açıdan çok yüksek indirme hızlarına ulaşabilecek izlenimi oluşturuyor.

Samsung

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6 şu özelliklerle gelmişti

Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve 6 GB / 8 GB RAM’den alan tablet, 128 GB / 256 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. 10,5 inç 2560×1600 piksel çözünürlükte AMOLED ekrana sahip tablet, 7.040 mAh pile sahip. Modelin önünde yüz tanıma yetenekli 8 megapiksel F2.0 kamera, arkasında ise 13 megapiksel F2.0 + 5 megapiksel F2.2 çiftli kamera sistemi yer alıyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen gelişmiş tablet, AKG imzalı dörtlü hoparlör sistemi ve Dolby Atmos desteğini de taşıyor. Bu modelin Türkiye’de de satıldığını belirtelim. Burada Wi-Fi versiyonu 4.999 TL seviyesinde. Tableti her yerde internete erişim sağlayabilecek LTE bağlantıyla almak içinse 5.499 TL verilmesi gerekiyor. 5G’li versiyon ise Türkiye’ye gelmeyecek.

Samsung

İlginizi Çekebilir

Puma’dan oyunculara özel ayakkabı