reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S6

Dünyada bir ilke imza atacak yeni Samsung Galaxy Tab S6 müjdesi

Pazarın en üst düzey gelişmiş Android tablet modellerinden Samsung Galaxy Tab S6, bir konuda daha bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Tab S6 bünyesinde yer alan 10,5 inç 2560×1600 piksel çözünürlükte AMOLED ekran, dünyada bir ilke imza atarak HDR10+ desteğiyle geliyor. Kısa süre önce Türkiye’de de satışa çıkan tablet, söylendiği kadarıyla ilerleyen günlerde bir ilke daha imza atacak. Sağlam kaynaklara ve kanıtlara göre tabletin 5G’li bir versiyonu da satışa sunulacak. Resmi olarak kayıt altına alınan yani gerçekten resmen yolda olan model, çıktığı zaman dünyanın ilk 5G’li Android tableti olacak. 5G dünyasını tablet tarafında da geliştirmesi oldukça mantıklı ve destekli bölgelerde güzel olan Samsung, yeni dönemin öncüsü olmak istiyor. Biliyorsunuz firmanın şu an birçok 5G’li akıllı telefonu bulunuyor. 2020’de bu sayının daha da artması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6 teknik olarak şu detaylar ile geliyor

Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve 6 GB / 8 GB RAM’den alan tablet, 128 GB / 256 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. WiFi ile LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan tablet, 7.040 mAh pile sahip. Gelişmiş tabletin önünde yüz tanıma yetenekli 8 megapiksel F2.0 kamera, arkasında ise 13 megapiksel F2.0 + 5 megapiksel F2.2 çiftli kamera sistemi bulunuyor. Çiftli kamerasıyla tablet tarafında şaşırtan model, bağlantı tarafında ise USB-C kullanıyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen gelişmiş Android tablet, dikkat çekmeyi başarıyor. Modelde AKG imzalı dörtlü hoparlör sistemi ve Dolby Atmos desteği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni telefonu Galaxy Note 10