reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 modelinden yeni detaylar veren basın görselleri

Samsung’un Galaxy Note 10 ailesiyle beraber tanıtacağı üst düzey Android tablet modeli Samsung Galaxy Tab S6 için yeni görseller paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde başka basın görselleri de sızan Samsung Galaxy Tab S6, bu sefer klavyesiyle beraber karşımıza çıktı. Ayrı olarak satılacak touchpad bölümüne sahip klavyesi ve arkasındaki oyukta taşıdığı kalemiyle beraber görüntülenen cihaz, üst düzey kullanıcılara hitap ediyor. Tasarımsal olarak gerçekten güzel görünen ve arka bağlantı ile kendisini dik konumda tutabilen ürün, biliyorsunuz teknik olarak da netleşmiş durumda. 6.840 mAh pil üzerine kurulan Android tablet, arkasında çiftli kamera sistemi taşıyor ve gücünü mevcut amiral gemilerini besleyen 7 nm Snapdragon 855 işlemciden alıyor. 6 GB RAM’e sahip olacağı ve kutusundan Android Pie ile çıkacağı belirtilen tablet, 10,5 inç bir ekran üzerine kuruluyor. 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleri bulunan cihaz, üç farklı renkte hazırlanmış ve WiFi ile LTE olmak üzere iki farklı versiyona sahip.

Samsung Galaxy Tab S6
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6, Android tablet dünyasının en iyisi olacak

Genel olarak iPad Pro’ların karşısına çıkacak modelin, fiyatı halen bilinmiyor. Ancak tasarımsal ve donanımsal olarak tatmin edici duran ürün, ses konusunda da iddialı durumda. Çünkü tablette AKG imzalı dörtlü bir hoparlör sistemi yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 10 için gelen ilk video