reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S6 tablet
Samsung Galaxy Tab S6 tablet
Samsung Galaxy Tab S6 tablet
Samsung Galaxy Tab S6 tablet
Samsung Galaxy Tab S6 tablet

Kalemini sırtında taşıyan üst düzey tablet: Samsung Galaxy Tab S6

 - Güncelleme: 19 Temmuz 2019 10:53

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yakında çıkacak tablet modeli Samsung Galaxy Tab S6 için yeni görseller paylaşıldı. Ürün ilginç bir detay taşıyor.

İlk defa geçtiğimiz hafta ortaya çıkan Samsung Galaxy Tab S6, yeni resmi basın görselleri ile karşımızda. Tablet ilk bakışta direkt olarak yeni nesil iPad Pro’ları akıllara getiriyor. İnce çerçevelere sahip model, üst düzey özellikler taşıyor ancak özelliklerinden çok arkasındaki stylus kalem ile dikkat çekiyor. Tabletin arkasında beraberinde geleceği tahmin edilen kalem için bir oyuk bulunuyor. Bu oyukta manyetik olarak duran ve şarj edilebilen kalem, bu konuda gerçekten ilginç bir yol izlendiğini gösteriyor. Arkasında tablet tarafında alışık olmadığımız çiftli kamera sistemi yer alan model, gücünü 7 nm Snapdragon 855 işlemciden alıyor. 6 GB RAM’e sahip olacağı ve kutusundan Android Pie ile çıkacağı söylenen Android tablet için, 10,5 inç bir ekran üzerine kuruluyor deniyor. 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleri bulunan cihaz, WiFi ile LTE olmak üzere iki farklı versiyona sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6 ilginç bir model

Üst düzey bir Android tablet isteyenler için en iyi seçenek olacak tablet, halen kaça satılacak bilinmiyor. Ancak ucuz olması kesinlikle beklenmeyen model, bünyesinde AKG imzalı stereo hoparlör sistemi de barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 10 için gelen ilk video

İLGİLİ HABERLER