reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ailesi için ilk video geldi [İzle]

Resmi olarak 7 Ağustos tarihinde tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10 ailesi için firmadan ilk resmi tanıtım videosu geldi.

Samsung Galaxy Note 10 ailesi gerçekten oldukça merak ediliyor. Tasarımsal açıdan serinin en ince çerçeveleriyle yolda bulunan modeller, hazırlanan ilk tanıtım videosu ile karşımızda bulunuyor. Bu video içerisinde elbette telefonların kendisi görünmüyor. Samsung videoda direkt olarak cihazların birden fazla cihaza olan ihtiyacı ortadan kaldıracağını belirtiyor. S Pen kalem, ekrana entegre ön kamera ve”güçlü” mottosu üzerine kurulan video, modellerin çok yönlü yapısının daha da artırıldığını gözler önüne seriyor. DeX altyapısı ile bir bilgisayar halini alabilecek Note 10 ailesi, profesyonel kullanıcıları dahi oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkında ortaya çıkan diğer bilgiler şöyle

Ailenin en üstünde yer alan Galaxy Note 10+, 6,8 inç Dynamic AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Normal Galaxy Note 10’da ise 6,4 inç bir Dynamic AMOLED ekran bulunduğu söyleniyor. Güçlerini satıldığı bölgeye bağlı olarak Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerden alacak telefonların, en üstte 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile donatılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. 5G versiyonları da sunulacak cihazların arkasında dikey konumlandırılmış üçlü kamera sistemi bulunuyor. Bu sisteme Note 10+ modelinde bir ToF sensörü eşlik ediyor. Bu sensörün modelin önünde de yer alacağı iddia ediliyor. Ancak bu halen kesinleştirilemiyor. Çünkü modelin ön kamerası merkeze yerleştiriliyor ve burada ToF güzel durmaz deniyor.

İLGİLİ HABERLER