reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin resmi tanıtım videosu da sızdı [izle]

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modelleri için Evan Blass resmi görseller yanında resmi tanıtım videosu dahi sızdırmış durumda.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modelleri en son Türkiye dahil Avrupa pazarına Exynos 990, diğer pazarlara ise Snapdragon 865 Plus işlemci ile geliyor haberleri üzerinden gündem olmuştu. Bazı kaynaklar Exynos 990 işlemci yeni modellerde oldukça geliştirilmiş demiş, ancak sızan sonuçlar bunun hiç de böyle olmadığını göstermişti. Bu açıdan tepki çeken telefonlar için bu sefer direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video gündemde. Bu videoda modellere birçok kalemde yakında bakılıyor ve adeta geriye hiçbir sürpriz kalmıyor. Telefonlar için daha önce sızan ve bilinmesi gereken teknik detaylar ise aşağıda yer alıyor;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 için bilinmesi gerekenler şöyle

Telefon, 6,7 inç FHD+ 60 Hz Super AMOLED “düz” ekrana sahip. Burada sadece 60 Hz sunuluyor olması çok kötü dururken, cihaz 8 GB RAM + 256 GB depolama ile geliyor. Önündeki delikte 10 megapiksel selfie kamerası yer alan Galaxy Note 20, arkasında 12 megapiksel + 12 megapiksel + 64 megapiksellik üçlü kamera taşıyor. Pili 4.300 mAh olan telefon, 5G desteğine sahip. Ultra gibi Project xCloud desteği bulunan Galaxy Note 20, kablosuz DeX desteğini de taşıyor. MicroSD yuvası ve kulaklık girişi olmayan modelin, ultrasonik parmak izi sensörü ekranına entegre ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra için bilinmesi gerekenler

6,9 inç WQHD+ 120 Hz Dinamik AMOLED ekran üzerine kurulan Galaxy Note 20 Ultra, arkasında 108 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel telefoto kameralardan oluşan üçlü kurulum taşıyor. Burada lazer otomatik netleme de sunuluyor. 12 GB RAM + 256 GB / 512 GB dahili depolama seçenekleri sunulan model, 10 megapiksel selfie kamerası taşıyor. Telefonun parmak izi sensörü ise ekrana entegre ediliyor. 4.500 mAh pile sahip olan Galaxy Note 20 Ultra, “Project xCloud” desteğini de getiriyor.