reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

İşte karşınızda ilk taslak tasarımıyla Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 serisi gündemden düşmüyor. Bu sefer Galaxy Note 20 Ultra sonrasında normal modelin tasarımı karşımızda.

Samsung Galaxy Note 20 serisi hatırlarsınız en son işlemci konusunda hem üzücü hem de tepki çeken bir haber ile gündeme gelmişti. Sağlam kaynaklardan sayılan Ice Universe, Galaxy Note 20 serisi Türkiye dahil birçok pazarda yine Exynos 990 işlemci ile satılacak demişti. Daha önce en azından daha güçlü Exynos 992 işlemci taşıyacak diye sevindiren telefonlar, maalesef yine Exynos 990 ile geliyor ve bu durum büyük tepki çekiyor. Çünkü telefonların diğer birçok pazarda Snapdragon 865 değil daha da güçlü Snapdragon 865 Plus ile satılacağı aktarılıyor. Bu gelişmeler ciddi şekilde üzerken, bu sefer Samsung Galaxy Note 20‘nin taslak tasarımı gündemde. Yine Ice Universe’ten gelen bu tasarım, çok büyük sürpriz oluşturmuyor ve cihazın Ultra kadar ince çerçeveler taşımadığını gözler önüne seriyor. Köşeli kasada daha yuvarlak hatlı bir çerçeve benimseyen ve parmak izi sensörünü ekran entegre eden telefon, ön kamerayı ekran deliğinde taşıyor ve bir lazer netleme sistemi barındırmıyor. Aşağıda ise Galaxy Note 20 ile Galaxy Note 10 yan yana geliyor. Görebileceğiniz üzere Note 20 daha büyük ve “farklı” bir seçenek oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisi Galaxy Note 10 serisinden biraz daha ucuz olacak deniyor

Aynı zamanda Galaxy Note 20 ailesinde de Galaxy S20’lerde olduğu gibi WQHD+ çözünürlükte 120 Hz olmayacak bilgileri de geliyor. 5 Ağustos tarihinde resmen tanıtılacak telefonlar, her şeye rağmen merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin güçlü modelleri ile tanışın