reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 serisi Note 10’lardan daha ucuz olacak

Samsung Galaxy Note 20 serisi fiyat konusunda Galaxy Note 10 serisinden daha düşük olacak gibi görünüyor. İşte bu konuda ortaya çıkan son detaylar;

Samsung Galaxy Note 20 serisi en son işlemci konusunda hem üzücü hem de tepki çeken bir haber ile gündeme gelmişti. Sağlam kaynak Ice Universe, Galaxy Note 20 serisi Türkiye dahil birçok pazarda yine Exynos 990 işlemci ile satılacak demişti. Daha önce Exynos 992 işlemci taşıyacak denilen telefonlar, maalesef yine Exynos 990 ile geliyor gibi görünüyor. Burada en çok tepki çeken ise telefonların diğer birçok pazarda Snapdragon 865 değil daha da güçlü Snapdragon 865 Plus ile satılacak olması oluyor. Yeni amiral gemileri fiyat konusunda ise ufak bir düşüş görecek açıklaması gündemde. Güney Kore’den gelen haberler, Samsung’un Galaxy Note 20 ailesini Galaxy Note 10 ailesinden daha düşük fiyata satacağını gösteriyor. Burada söylendiği kadarıyla yaklaşık olarak 40 dolar daha düşük bir fiyat etiketi söz konusu durumda. 40 dolar çok fazla olmamasına rağmen yine de bir artış yapılmaması hatta indirime gidilmesi olumlu görünüyor. Note 10’un 950 dolarlık başlangıç fiyatı, Note 10 Plus’ın ise 1.100 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisi ekran konusunda da üzüyor

Aynı zamanda Galaxy Note 20 ailesinde de Galaxy S20’lerde olduğu gibi WQHD+ çözünürlükte 120 Hz olmayacak deniyor. Yani 120 Hz için çözünürlüğün düşürülmesi gerekiyor. Bu da ciddi şekilde tepki çekecek izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin güçlü modelleri ile tanışın