reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Tasarımda gerileme; Samsung Galaxy Note 20 vs Galaxy Note 10

Kısa süre önce tasarımsal olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy Note 20, hazırlanan gövdesiyle Galaxy Note 10’un gerisinde yer alıyor.

5 Ağustos tarihinde resmen tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 ailesi, gündemden düşmüyor. Bu sefer modelleri gündeme getiren ise Note 20 ve Note 10‘u yan yana getiren görsel oluyor. Samsung Galaxy Note 10, sizin de aşağıda görebileceğiniz ve çoğu kişinin hemfikir olacağı üzere tasarımsal olarak Note 20’den daha iyi görünüyor. Note 20 Ultra’yı tasarımsal olarak Note 10 Plus’ı geride bırakacak kadar güzel hazırlayan Samsung, altta yer alan Note 20’yi ise maalesef bir üst seviye Galaxy A modeli gibi tasarlamış durumda. Bu durum genel olarak tepki çekiyor ve çoğu kişi şimdiden Note 20’yi beğenmediklerini aktarıyor. Bu arada telefonun tasarım yanında teknik olarak da geri planda kalacağı söyleniyor ve bu adım da tam olarak anlaşılamıyor. Samsung yeni seride direkt olarak Galaxy Note 20 Ultra üzerine oynuyor. Note 20 adeta Note 20 Lite formunda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisi Galaxy Note 10 serisinden biraz daha ucuz olacak

Galaxy Note 20 serisi daha önce de söylediğimiz gibi teknik olarak üzücü detaylar ile yolda bulunuyor. Kısaca hatırlamak gerekirse Galaxy Note 20 serisi Türkiye dahil birçok pazarda yine Exynos 990 işlemci ile satılıyor. Durumu daha kötü hale getiren telefonların diğer birçok pazarda Snapdragon 865 değil daha da güçlü Snapdragon 865 Plus ile satılacak olması. Ayrıca modellerin Galaxy S20 serisi gibi 120 Hz’i en yüksek çözünürlükte sunmayacak olması da tepki çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin güçlü modelleri ile tanışın