reklamı kapat

POPÜLER

OPPO ekran koruma garantisi

OPPO’dan ücretsiz ekran koruma garantisi

Akıllı telefonlardaki ekran kırılmaları kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlardan biri. OPPO, Reno2 Z model telefon satın kullanıcılara 4 Ağustos‘a kadar sürecek ücretsiz ekran koruma garantisi kampanyası sunuyor.

Kampanya kapsamında OPPO Reno2 Z satın alan kullanıcılar 6 ay boyunca ekran kırılmalarına karşı ve 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz bir şekilde ekran koruma garantisi kapsamında ekran değişiminden yararlanabiliyor. Ekran garantisi; OPPO yetkili servislerinde, kampanya kapsamında satın alınan telefonlarda geçerli olacak.  Ekranının 6 ay içinde kırılması durumunda, ürünün faturasını ibraz edilmesiyle birlikte fatura tarihi baz alınacak ve ekran yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilecek. Satın alınan ürünün Ekran Koruma Garantisi kapsamında olup olmadığı 0850 433 67 76 numaralı çağrı merkezinden veya [email protected] adresine e-posta gönderilerek öğrenilebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stoklarla sınırlı ekran koruma garantisi

Stoklarla sınırlı kampanya hakkındaki detaylı bilgiyi buraya tıklayarak veya 0850 433 67 76 numaralı çağrı merkezinden alabilirsiniz. OPPO Reno2 Z hakkındaki detaylara buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İlgili video

Acun Ilıcalı ve çocuklarının yer aldığı OPPO reklamı