reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno2 Z
OPPO Reno2 Z
OPPO Reno2 Z

OPPO Reno2 Z, etkileyici tasarımı şık arayüzle buluşturuyor

Günlük hayatta elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar tarzımızın bir parçası. OPPO Reno2 Z de hem premium tasarımı hem de arayüzüyle hayatınızı tamamlamaya hazır.

Reno2 ailesinin etkileyici modellerinden biri olan OPPO Reno2 Z, tarzını yansıtmak isteyen kullanıcılar için sadeliği ve şıklığı bir arada sunuyor. Parlak Siyah ve Gök Beyazı olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunan Reno2 Z, spordan iş toplantılarına hayatın her anına eşlik edebiliyor. Tasarımında üç katmanlı sıyırma teknolojisi kullanılan model bu sayede farklı renk tonlarını göstererek kısmi bir parlama efekti sunuyor. Reno2 Z’nin arka gövdesi etkileyici görünümü destekleyecek şekilde renk gradyan efektini yansıtıyor. Böylece bakışlar da cebinizden çıkardığınız anda telefonun üzerinde yoğunlaşıyor.

6,5 inç boyutunda AMOLED ekranla gelen model, çentik gibi ekran deneyimini kesintiye uğratan detaylardan ise tamamen arınıyor. 2340×1080 piksel çözünürlük sunan ekran, 16 MP’lik Pop-Up kameranın gövdeye gizlenmesi sayesinde multimedya deneyimine sınıf atlatıyor. İster oyun oynayın, ister film ya da dizi izleyin Reno2 Z, bütünleyici bir performans sunuyor. Tasarımdaki bütünlük bununla sınırlı kalmıyor. Parmak izi sensörünü ana ekranın altına gizleyen model; Gizli Parmak İzi Kilit Açma 3.0 özelliğiyle hem hızlı ve korunaklı bir çözüm sağlıyor hem de şıklığından ödün vermiyor. Dayanıklılık konusunda da iddialı olan modelin ekranı Corning Gorilla Glass 5’le kaplı.

OPPO Reno2 Z
OPPO Reno2 Z

OPPO Reno2 Z, ColorOS 6.1 ile şıklığını arayüze de taşıyor

Tasarımdaki bu şıklık ve bütünleyici deneyim, cihazın kullanım dinamiklerine de yansıyor. Android 9.0’ın son sürümüyle çalışan ColorOS 6.1 arayüzü daha yumuşak, daha eğlenceli ve etkileyici bir kullanım deneyimi sunuyor. Navigasyonu yönetmek için yeni hareket imkanları sunan arayüzde telefonu büyük ekranına karşın tek elle kullanmak hala konforlu bir şekilde mümkün oluyor. Touch Boost 2.0, Frame Boost 2.0 ve Oyun Alanı gibi yetenekleri beraberinde getiren arayüz, eksiksiz bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor. Oyun Alanı’nda ayrıca sinyal gücünü kontrol edebilir, bildirimleri de engelleyebilirsiniz. Akıllı Asistan‘a da sahip olan ColorOS 6.1 bu sayede gelişmiş arayüzünde favori uygulamalarınız hakkındaki detayları da tek ekranda özetleyebiliyor. Böylelikle tek bakışta tüm bilgiler parmaklarınızın ucuna geliyor.

OPPO Reno2 Z, etkileyici dış tasarımı işlevsel arayüz tasarımıyla buluşturarak; elinizden düşüremeyeceğiniz bir deneyime imza atmayı başarıyor.

İlgili video

OPPO Reno2 ailesi tanıtımı