reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno2 Z
OPPO Reno2 Z
OPPO Reno2 Z

OPPO Reno2 Z performansıyla yeni olasılıkların kapısını aralıyor

Günlük işlerimizi hallettiğimiz, dizi/film izlediğimiz, oyun oynadığımız akıllı telefonların performansı büyük önem taşıyor. OPPO Reno2 Z, ayırt edici performansıyla öne çıkıyor.

OPPO Reno2 Z, şık ve dikkat çekici tasarımının yanı sıra güçlü bir donanımla da kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için hazır. MediaTek Helio P90 işlemciden güç alan model işlemci gücünü 8 GB RAM ile destekliyor. Oyun deneyimini ent üst noktaya çıkaran cihaz, performansı zorlayacak oyunlarda dahi gücünden ödün vermiyor. 128 GB dahili bellekle gelen model, Android 9.0 desteğiyle en yeni oyun ve uygulamaları deneyimlemeyi mümkün kılıyor. 6,5 inç boyutundaki AMOLED ekranında parlak ve zengin renkler sunan cihaz; film ve dizi izlemeyi de daha keyifli hale getiriyor. Pop-Up kamera sayesinde ön kamerayı gövdeye gizleyen Reno2 Z, çentiklerden uzak bir seyir deneyimi sunuyor. Büyük ekran günlük işleri halletmek için de geniş bir alan sunuyor. Dolby Atmos desteği de bulunan Reno2 Z, oyun, video ve müzik deneyimlerinde ses performansını üst noktaya çıkarıyor.

OPPO Reno2 Z
OPPO Reno2 Z

OPPO Reno2 Z, VOOC Hızlı Şarj 3.0 teknolojisiyle geliyor

Tüm gün performansını destekleyen cihaz 4.000 mAh kapasiteli büyük bir pille geliyor. Kullanıcılar oyun oynarken ya da video izlerken şarjın bitmesi konusunda endişe etmiyor. Bunun yanı sıra akıllı telefon hızlı ve güvenli VOOC Hızlı Şarj 3.0 teknolojisiyle geliyor. Böylece 30 dakika gibi kısa bir sürede cihaz yüzde 51’e kadar şarj olabiliyor. Siz kahvenizi içmek için kısa bir ara verdiğinizde akıllı telefonunuz yeniden gücünü toplayabiliyor.

Ağ bağlantısı konusunda da çözümler sunan akıllı telefon çevrim içi deneyimi de destekliyor. Sinyalin zayıf olduğu zamanlarda ağ kullanımını iyileştiriyor. Örneğin oyun oynarken arka planda birçok uygulamanın açık olması halinde bant genişliği öncelikli olarak oyunu destekleyerek gecikmeyi azaltabiliyor. PUBG Mobile gibi rekabetçi oyunlarda bu önemli bir faktör oluyor. 4G ve Wi-Fi arasındaki ani ağ değişimlerinin gerçek zamanlı takibini de yapan OPPO Reno2 Z, ortalama ağ gecikmesini azaltıyor; 4G ve Wi-Fi eş zamanlı kullanılabiliyor.

İlgili video

OPPO Reno2 ailesi tanıtımı