reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPhone 11 Pro

Karşınızda dünyanın en pahalı iPhone 11 Pro modellerinden birisi [Video]

Rusya merkezli Caviar tarafından hazırlanan çok özel iPhone 11 Pro modeli, ünlü YouTuber Marques Brownlee tarafından incelendi.

Akıllı telefonlar için “ultra lüks, ultra özel” modeller hazırlayan Caviar imzalı bir iPhone 11 Pro, Marques Brownlee’nin son konuğu oldu. Bu yukarıdaki videoda görebileceğiniz model, Brownlee tarafından “dünyanın en pahalı iPhone 11 Pro modeli” olarak lanse ediliyor. Ancak bu doğru değil. Çünkü Brownlee’nin incelediği telefonun 101 bin dolarlık bir fiyatı bulunuyor. Güncel kur üstünden 600 bin TL eden telefon, Caviar’ın sattığı en pahalı 11 Pro konumunda yer almıyor. Çünkü firma burada ulaşabileceğiniz tam 132 bin dolarlık bir 11 Pro’nun da satışını yapıyor. Bu model güncel kur üstünden tam 785 bin TL ediyor. MKBHD tarafından incelenen iPhone 11 Pro versiyonu “Solarious” serisinde yer alıyor, altın bir gövdeyle geliyor ve arkasında bir Tourbillon saat mekanizması barındırıyor. Videoda görebileceğiniz üzere oldukça ağır ve kalın olan cihaz, bir kamera çıkıntısı da barındırmıyor. Caviar yeni modellerinde kalın gövdenin de etkisiyle kamera çıkıntısı kullanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Caviar en son Mike Tyson ve Marilyn Monroe özel iPhone 11 Pro modelleriyle karşımıza çıkmıştı

İki efsane isim için de özel tasarımlar hazırlayan firma, özellikle Monroe için yapılan tasarımla dikkatleri üzerine çekiyor. Tyson’a özel versiyondan 50 adet hazırlayacak, Monroe‘ya özel versiyonda ise sadece 19 adet üreteceklerini açıklayan Caviar, bu özel üretim konusunda artık sınırları zorluyor. Sadece kur çarpımıyla 30 bin TL ve 34 bin TL fiyatları bulunan versiyonlar, titanyum gövdeleriyle fark yaratıyor.