reklamı kapat

POPÜLER

Apple iphone X Vladimir Putin
Apple iphone X Vladimir Putin
Apple iphone X Vladimir Putin

Özel bir amaç için hazırlanan 5 bin dolarlık iPhone X

Apple‘ın geleceğe merhaba deyin diyerek tanıttığı yeni akıllı telefonu iPhone X, 999 dolarlık satış fiyatıyla pahalı bulunuyor. Dünyanın her yerinde pahalı olan telefon, aslında çoğu kişi için de çok ucuz bir konumda yer alıyor. İşte bu kişiler için en pahalısından yeni bir model daha karşımızda bulunuyor.

Özel telefon üretimi konusunda öncü isimlerden Rusya merkezli Caviar, bu sefer kısa süre önce yeniden seçilen Rusya devlet başkası Vladimir Putin‘e özel bir iPhone X hazırladı. Kasası 24 ayar altından olan modelin arkasında büyük bir Putin portresi yer alıyor. Aynı zamanda Rusya Federasyonu’nun logosunun yer aldığı model, en altında ise “en parlak geleceğe hazırız ve oraya ulaşacağız ” yazısı karşımıza çıkıyor. Özel deseneler ve Kremlin çizimine de sahip olan arka bölüm, gerçekten dikkat çekici duruyor. Caviar, yüzde 76’lık bir oy oranıyla seçilen Putin ile arayı sağlamlaştırmak için modele büyük özen göstermiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En özel iPhone X modeli

Bu Vladimir Putin‘e özel hazırlanan telefonun 256 GB için tam 5 bin dolar seviyesinde. 64 GB’lık versiyonu ise tam 4.600 dolar seviyesinde bizleri karşılıyor. Telefonları satın alanlara ücretsiz olarak (Evet kargo bedava) kargolayan ve 1 yıl garanti veren firma, yine sınırları sonuna kadar zorlamış durumda.

İlgili Video

Apple iPhone SE 2 böyle mi gözükecek?