reklamı kapat

POPÜLER

Caviar iPhone Xs Max

Lüksün sınırı yok; Caviar’dan tam 15 bin dolarlık iPhone Xs Max [Video]

Apple‘ın yeni akıllı telefonlarından iPhone Xs Max, genel olarak oldukça pahalı bir akıllı telefon. Ancak dünya üzerinde bu fiyatın çok daha üstünü ödeyebilecekler insanlar bulunuyor.

Çok özel akıllı telefonlar hazırlayan Rusya merkezli Caviar, bu sefer karşımıza “Maximum” iPhone Xs Max serisiyle çıkıyor. 512 GB modeller üzerine hazırlanan bu seri, bakıldığı zaman en özelini ve değerlisini isteyenlere hitap ediyor. Bu seride şu ana beş farklı model bulunuyor. Bu modellerden ilki Maximum Ultralight. 5.200 dolarlık bu model, cam arka bölüm yerine karbon kullanıyor ve böylece sekiz gram daha hafif bir Xs Max modeliniz oluyor. 5.500 dolarlık Maximum Invincible modeli ise titanyum bir arka bölüm taşıyor. Bu model için kesinlikle kırılmaz deniyor. 9.890 dolarlık  Maximum Diamonds, isminden de anlaşılabileceği üzere özel bir tasarım ve elmas ile süslü detaylar taşıyor. 5.960 dolarlık Maximum Gold modelinin arkasında altın kaplama bir kasa yer alıyor. En pahalı model ise Maximum Fine Gold. 15.340 dolarlık bu modelin arkasında tam 150 gramlık altın bulunuyor.

Caviar iPhone Xs Max

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Caviar, iPhone Xs Max modelleriyle lüksün sınırlarını zorluyor

Satın alındığı zaman özel bir taşıma kutusunda gelen modeller, telefonun normali pahalı gelenler için oldukça sinir bozucu görünüyor. Modellerin tüm detaylarına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.