reklamı kapat

POPÜLER

Razer Nari Ultimate

Sesi “hissettiren” üst düzey kulaklık: Razer Nari Ultimate [Video]

Oyuncu donanımı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan Razer, bugün Razer Nari Ultimate adını verdiği yeni kulaklığını duyurdu.

Üst düzey oyuncu donanımları hazırlayan Razer‘ın en yeni ürünü Razer Nari Ultimate, bir kafa üstü kulaklık. Özellikle oyun amacıyla tasarlanan ürün, farkını taşıdığı HyperSense teknolojisiyle koyuyor. Almanya merkezli Lofelt tarafından geliştirilen bu teknoloji, oyunu, filmi ya da dinlediğiniz müziği gerçek anlamda hissetmenize imkan tanıyor. Bunu bünyesinde yer alan gelişmiş titreşim motoruyla yerine getiren kulaklık, özellikle oyunlardan alınan deneyimi oldukça değiştiriyor. Titreşim şiddetinin yazılımsal olarak ayarlanabildiği kulaklık, kablosuz olarak çalışıyor ve yüksek ses kalitesi veriyor. Bünyesinde ufak bir mikrofon yer alan cihaz, tasarımsal olarak oldukça heybetli görünüyor. Genel olarak çok konforlu olduğu belirtilen ürün, istenirse kablolu olarak da kullanılabiliyor. THX Spatial Audio desteğiyle çevrenizin farkına 360 derece varmanıza imkan tanıyan Razer Nari Ultimate, şirketin en iyi kulaklığı konumunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Razer Nari Ultimate
Razer Nari Ultimate
Razer Nari Ultimate

Razer Nari Ultimate çok üst düzey bir ürün

199 dolar satış fiyatı bulunan kulaklığın, HyperSense teknolojisine sahip olmayan versiyonları da bulunuyor. En iyisini isteyenlerden çok farklı bir deneyim arayanlara hitap eden ürün, dördüncü çeyrekte raflardaki yerini alıyor. Modelin diğer versiyonları ise 100 ve 150 dolar fiyat etiketiyle satılıyor.