reklamı kapat

POPÜLER

Razer üst segment kablosuz konsol kulaklığını tanıttı [Video]

Oyun duyuruları ile oldukça hareketli geçen E3 2017’de oyuncu ekipmanları da unutulmadı. Razer, E3 2017’yi boş geçmeyerek Xbox One ve PS4 için tasarladığı yeni kulaklığını duyurdu.

Üst segmentte yer alan Razer Thresher Ultimate, ses kalitesini, konforu ve kablosuz güvenliği tek bir gövdede buluşturuyor. Konsolda mümkün olan en sarmalayıcı ses deneyimi için kablosuz Dolby 7.1 çevresel ses sunan kulaklık, konsoldaki en yüksek ses bant genişliğine sahip. Gelişmiş bir oyun deneyiminin kapılarını aralayan Thresher Ultimate, 50 mm hoparlörlerle geliyor. Daha uzun süren konforlu bir oyun deneyimi içinse soğutucu jel doldurulmuş kulaklık yastıkları imdadınıza yetişiyor.

Kablosuz kulaklık 12,2 m’ye kadar bağlantı alanı sunuyor. Katlanabilir mikrofonuyla temiz ses iletimi vadeden kulaklıkta entegre mikrofon ses yüksekliği, oyun ve sesli sohbet dengesi (PS4) ve ana ses (Xbox One) için kontrol ayarları, her türlü önemli ses ayarına hızlı erişim sağlıyor.

Thresher Ultimate Xbox One ailesi için resmi lisanslı olarak tasarlandı. Xbox One X ile de uyumlu olan kulaklık PS4 dışında PC ile de kullanılabiliyor. Bu ay raflardaki yerini alacak olan Razer Thresher Ultimate’in yurt dışı fiyatı ise 250 dolar olarak açıklandı. Cihazın Türkiye’ye ait fiyat bilgisi ve geliş tarihi şimdilik belirsiz.

VİDEO