reklamı kapat

POPÜLER

Razer Opus X kablosuz kulaklık

Razer Opus X kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve detayları

Oyuncu pazarının dikkat çeken firmalarından Razer, ürün gamına bir kablosuz kulaklık daha ekledi. Bu sefer Razer Opus X geldi. İşte detaylar;

Advertisement

Kısa süre önce sızdırılan Razer Opus X, üç farklı renkte ve kafa üstü formunda. Oyun yanında genel kullanıma da odaklanan ürün, 100 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip.

Modeli özelinde bir açıklama yapan Razer, yeni kulaklığı için “sürükleyici ve kesintisiz oyun, eğlence ya da iş için, modaya uygun bir kablosuz kulaklıktır” diyor.

Opus X, yine resmi açıklamaya göre zengin, sürükleyici bir ses sunmak için ayarlanmış 40 mm sürücülerinden çıkan güçlü bas tonu ile canlı orta ve yüksek tonlarla oyunlara hayat veriyor.

Müzik ve filmler için de mükemmel olarak nitelendirilen Opus X, ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisi ile istenmeyen çevre seslerini etkisiz hale getiriyor. Hızlı Dikkat Modu ile gelen model sayesinde kişiler, anlık olarak çevre seslerini duyabiliyor ve bu şekilde kesintisiz sesin keyfini çıkarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Opus X kablosuz kulaklık Türkiye’de de satılacaktır

Yerleşik iki mikrofona sahip olan kablosuz kulaklık Opus X, bu tarafta mobil aramalar, oyun içi iletişimler veya video konferanslar için net ses sağlıyor.

Sürpriz olmayacağı üzere Bluetooth 5.0 kullanan Opus X, ANC ile 30 saat (ANC olmadan 40 saat) uzunluğunda pil ömrü getiriyor. Bu birçok kişi fazlasıyla yeterli görünüyor.

Modelin Türkiye’de ne zaman satılacağı ya da fiyatı henüz net değil.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın