reklamı kapat

POPÜLER

Razer Barracuda X kablosuz kulaklık

Çoklu platform destekli kablosuz kulaklık: Razer Barracuda X

Oyun pazarının bir numaralı isimlerinden Razer, bugün ürün gamına bir kablosuz kulaklık daha ekledi. Bu sefer Razer Barracuda X geldi.

Advertisement

Direkt olarak oyuncular için kafa üstü formunda hazırlanan kablosuz kulaklık modeli Razer Barracuda X, her cihazınız için tek bir seçenek olma hedefini taşıyor.

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre uzun süreli konfor, güçlü sürücüler ve kristal netliğinde bir mikrofonla desteklenen gelen Barracuda X, “PC, PlayStation, Nintendo Switch ve Android” cihazlarla uyumlu olarak görev yapıyor.

Razer tarafından özelleştirilmiş 40 mm TriForce dinamik sürücüler üzerine kurulan model, 250 gram ağırlığında ve USB-C ya da 3.5 mm kablo bağlantısını da sunuyor.

Razer’a göre model çıkarılabilir HyperClear Cardioid mikrofon ile oynadığınız platformdan bağımsız olarak ultra net sesli iletişim sağlıyor. Barracuda X’teki mikrofon, arka ve yanlardan daha fazla ortam gürültüsünü dışlayan gelişmiş ses yalıtımı, daha yüksek düşük frekans yanıtı için artırılmış hassasiyet ve daha fazla netlik ve doğru ses alımı için optimize yerleşim sunuyor.

Tam 20 saate kadar pil ömrü getiren kablosuz kulaklık, oyuncular için olmasına rağmen aşırı dikkat çekici ve kimileri için itici bir tasarımla gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Barracuda X kablosuz kulaklık ileride Türkiye’de de satılacaktır

Modelin açıklanan yurt dışı fiyatı 100 dolar seviyesinde yer alıyor. Kulaklığın ileride Türkiye’de de satılacağı düşünülüyor ancak henüz bu konuda bir tarih ve ya da fiyat gelmiş değil.

Model hakkında konuşan Razer Çevre Birimleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Çok platformlu kullanım için pazarlanan kulaklıkların çoğu bunu yalnızca kablolu bir bağlantı kullanarak başarabilir” diyor ekliyor:

“Razer Barracuda X, yüksek performanslı oyun özelliklerini ve gerçek 4’ü 1 arada kablosuz bağlantıyı, yaşam tarzı kulaklıklarının tasarımı ve kullanım kolaylığı ile birleştiriyor. Barracuda X, hangi platformu kullanırsanız kullanın veya nerede olursanız olun, gün boyu oyun için ideal olan tek, çok amaçlı bir kulaklıktır.”

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın