reklamı kapat

POPÜLER

Razer Opus X

Renkli kablosuz kulaklık modeli Razer Opus X ortaya çıktı

Razer, kablosuz kulaklık tarafında seçeneklerini artırıyor. Yapılan resmi kaynaklı sızıntıya göre yakında Razer Opus X modeli de geliyor.

Razer Opus X, firmanın resmi Razer Audio uygulaması üzerinden sızdırılan bir kablosuz kulaklık modeli oldu. Kafa üstü formunda olan ürün, görebileceğiniz gibi üç farklı canlı renge sahip.

Sadece oyun değil genel kullanım da düşünülerek tasarlandığı görülen kablosuz kulaklık, şimdilik tasarın harici çok fazla detaya sahip değil. Ancak modelin yanında bir USB-C portu ve fiziksel butonlar yer alıyor.

Çok yakında resmi olarak tanıtılacağı ve satışa sunulacağı tahmin edilen Opus X için firmanın ilk Opus markalı kulaklığı olmayacağını da belirtelim.

Ürün gamında artık gerçekten çok fazla sayıda kablosuz kulaklık olan Razer, herkese bir seçenek sunmaya çalışıyor ve bunda başarıya da ulaşıyor.

Birçok oyuncu kulaklık tercihini Razer’dan yana kullanıyor. Ancak burada rakipler de çok güçlü seçenekler sunmuyor değil. Bu taraftaki rekabet oyunculara yarıyor ve kaliteli ürünlerin fiyatı devamlı olarak azalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Opus X öncesinde Razer Hammerhead True Wireless X kablosuz kulaklık geldi

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz ürün için açıklanan yurt dışı satışı fiyatı 70 dolar seviyesinde bulunuyordu.

Bu model Opus X’ten farklı olarak cepte taşınabilecek kadar ufak bir yapıda ve yarı kulak içi formunu benimsiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni kablosuz kulaklık modeli