reklamı kapat

POPÜLER

Razer Opus kablosuz kulaklık

Razer Opus kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri!

Oyuncu ekipmanlarıyla büyük ses getiren firmalardan Razer, bu sefer Opus adını verdiği yeni kablosuz kulaklık modeli ile karşımızda.

Ürün gamı gerçekten çok geniş olan Razer, bu sefer sadece oyuncular değil genel olarak herkese hitap bir donanım ile karşımızda bulunuyor. Firmanın bu yeni donanımı yani kablosuz kulaklık modeli Opus, görebileceğiniz üzere kafa üstü formunda hazırlanmış. Baktığımız zaman oldukça sade ve şık görünen model, tahmin edebileceğiniz üzere üst seviye ses kalitesine sahip ve THX sertifikasını da taşıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği bulunan ve çıkarıldığı zaman müziği otomatik olarak durdurabilen kulaklık, ses konusunda firmanın özel Opus mobil uygulaması üzerinden isteğe göre rahatlıkla özelleştirilebiliyor. İstenirse kablo üstünde de kullanılabilen model, söylendiği kadarıyla oldukça konforlu ve 40 mm sürücüler üstüne kuruluyor. Toplam ağırlığı 265 gram seviyesinde olan cihaz, cihazlarla Bluetooth üstünden bağlantı kuruyor ve 25 saate kadar pil ömrü getiriyor. AAC & APTX, 4.2, A2DP, AVRCP ve HFP kodek destekleriyle karşımıza çıkan Razer Opus, aktif olarak telefon görüşmesi için kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Opus kablosuz kulaklık premium bir seçenek

Güzel bir taşıma haznesi ile gelen kulaklık, açıklandığı kadarıyla 199 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip. Bu modelin ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Ancak bu konuda henüz bir açıklama yok.

İlginizi Çekebilir

Hazırlanan özel Xbox One X versiyonu

İLGİLİ HABERLER