reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell

Turkcell’den Ramazan Bayramı’na özel indirimler


Turkcell
, Ramazan Bayramı’nda kullanıcıları mutlu edecek indirim ve kampanya düzenliyor.  Şirketin internet sayfasında satılan  pek çok üründe Ramazan Bayramı sonuna kadar geçerli yüzde 60’a varan indirim mevcut.

Kampanya tekliflerine dahil edilen ürünler arasında bilgisayar ve tabletlerin yanı sıra  akıllı telefonlar da yer alıyor. Akıllı saatlerde yetişkinlere özel tekliflerin yanı sıra, akıllı çocuk saatlerinde de kampanyaya özel 300 TL’ye varan indirimler gerçekleştirilmiş durumda. Akıllı telefonlarda ise yine 1.000 TL’ye varan indirimler karşımıza çıkıyor.

27 Mayıs’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında pek çok hediyeli ürünün yanı sıra internet sayfasında müşterilerine özel başka sürprizler de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell, 2020 yılında önemli başarıya imza attı

Turkcell kısa bir süre önce yaptığı açıklamada 2020 yılının ilk çeyreğinde yüksek akıllı cihaz satışı gerçekleştirdiğini belirtmişti. Turkcell’in dijital kanalları üzerinden gerçekleşen işlem ve cihaz alımları rekor seviyelere ulaştı. Turkcell.com.tr ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapılan akıllı cihaz satışlarında bir önceki yılın aynı dönemine göre 15 kat artış yaşanmıştı. Aynı dönemde dijital kanallardan yapılan Superonline Fiber ve Superbox başvurularında ise bir önceki döneme göre 11 kat artış yaşandığı belirtilmişti. Sipariş edilen tüm ürünlerin üst düzey güvenlik ve hijyen kriterlerine uygun şekilde müşterilere ulaştırıldığı dile getirilmişti.

İlginizi Çekebilir

Opera tarayıcı için hazırlanan çok iyi yeni özellik